سفینه‌های فضایی در آسمان بوشهر

  سفینه‌های فضایی در آسمان بوشهر ؟! / فیلم دانشی، ذوالفقار - این تصاویر به همراه متن گزارش مشاهده یوفو در آسمان بوشهر طی روزهای اخیر از طریق ای‌میل منتشر شده است. نظر شما چیست، آیا تصاویر واقعی است یا صرفا ابزاری است برای سرکار گذاشتن کاربران اینترنتی؟

چند روز پیش، دوستی این مطلب و فیلم را برایم ای‌میل کرد. از آن ای‌میل‌هایی بود که بعد از چند دست چرخیدن در اینترنت به من می‌رسید و نخستین تاریخ ارسال هم به 6 می 2011 / 16 اردیبهشت 1390 برمی‌گشت که لزوما هیچ ارتباطی به زمان مشاهده و ثبت این فیلم ندارد. 

«مدتی از پدیدار شدن تعدادی شئ پرنده در آسمان ایران میگذرد. همان پرنده هایی که در غروب بعد از ظهرها و ساعات ابتدایی روز بارها و بارها توسط افراد گوناگون در آسمان استان فارس - کرمان - راین - دارستان بم -شهداد-سیرچ- رودان - میناب دیده شده و بعضا فیلم برداری شده است. اما این بار در آسمان بوشهر بعد از ظهر یک روز دهها پرنده رویت شد .گرچه در ابتدا مقامات استانی و شهرستانی بوشهر انرا منتسب به امریکاییها دانستند. ولی بعد از گذشت 3 روز که موضوع از طریق دیپلماسی ایران مطرح شده بود و این اقدام نیرویهای بیگانه در خلیج فارس را که احتمالا برای فیلم برداری از تاسیسات هسته ای بوشهر درحال پرواز بودند را محکوم کردند در یک پیام عجیب و ناباورانه آمریکاییها این موضوع را انکار کردند و معلوم گردید که سربازان امریکایی خصوصا سرهنک جان کروزدارز طی اطلاعیه ای محرمانه به پنتاگون از رسد کردن تعدادی شی پرنده که تنها با چشم غیر مسلح میتوان انها را در زمانیکه در فاصله حداکثر 50تا100 پایی (16.5 تا 33 متری) از زمین پرواز میکنند رویت کرد. و هیچ اثری از آنها روی صفحات رادار و ابرگیرنده های ناوهای امریکایی که پرواز یک پشه را در فاصله چندصد مایلی (هر مایل 1.6 کیلومتر است) میتوانند حس کنند ، دیده نشده است. درحال حاضر گروهی از دانشمندان اروپایی و امریکایی به سرپرستی پروفسور دیوید ساجکالاتران در هرمزگان و برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس مشغول بررسی و مطالعه میباشند».

 

 

 

 

 

«احتمال داده میشود این اشیاء پرنده از سوی سیاره ای بیگانه به زمین نزدیک شده و از جاندارن روی زمین نیز نمونه برداری کرده اند . زیرا در هر منطقه که این اشیاء رویت شده اند گزارش مفقود شدن حیوانات محلی و حتی فردی (مردی روستایی 16 ساله) توسط پلیس ایران به ثبت رسیده است.. و ویدئو کلیپ پیوست توسط یکنفر از اهالی همان روستای بوشهر بوسیله موبایل گرفته شده است. اما هنوز از کانالهای رسمی این موضوع افشا نشده است. افرادی که این اشیاء را دیده اند کفته اند در زمان پرواز هیچ گونه صدایی جز صدای شبیه به صدای فن روشن یا پنکه روشن حس نمیشود و تنها نور چند چراغ و نور چشمک زن سبز و قرمز و میله هایی به شکل آنتن در جهت بالا و افق این وسایل دیده میشود .و در زمان احساس خطر به سوی بیابان و نزدیکی زمین حرکت کرده و ناپدید میشوند به گزارش یک نفر از افراد پلیس مرزی گزارشی محرمانه از عدم نزدیک شدن و حتی شلیک به این اشیاء از سوی استانداری و فرماندهی نیروی انتظامی کرمان به پلیس پاسگاههای برون شهری و مرزی صادر شده است . این کلیپ زیبا به ایمیل attach شده است، لطفا دانلود فرمایید. فایل این کلیپ هم به صورت WMV قرار داده شده است و هم برای دوستانی که در محیط های اداری از اینترنت استفاده می کنند به صورت ZIP قرار داده شده تا این دوستان هم امکان دانلود داشته باشند ».

از اشتباهات املایی و ویرایشی متعدد این متن که بگذریم، دیگر بخش‌های آن شبیه دیگر گزارش‌هایی است که از مشاهده اجرام پرنده ناشناس در سراسر زمین ارسال می‌شود. اما ابهامات، تناقض‌گویی‌ها و اشتباهات متعدد درون متن مانند مشخص نبودن زمان و مکان تهیه این فیلم، مشاهده یوفو در بوشهر و دستور نیروی انتظامی در کرمان، اطلاع از گفتگوهای محرمانه فرماندهان نظامی آمریکایی، حضور گروهی از دانشمندان غربی در هرمزگان و بی‌خبری رسانه‌های داخلی، نام بردن از افرادی که وجود خارجی ندارند (سرهنگ جان کروزدارز، فرمانده ناو آمریکایی و پروفسور دیوید ساجکالاتران که لابد استاد تمام دانشگاهی در جایی از دنیا هست) توانمندی ابزارهای اشکارسازی ناو آمریکایی که پشه‌ای را از فاصله چند صد کیلومتری تشخیص می‌دهند (از آن دروغ‌های شاخ‌دار) نشان از یک چیز دارد: حتی یک کلمه از این متن را باور نکنید!

اما غرض اصلی از نوشتن این مطلب، فقط ارایه یک توضیح در مورد فیلم بود. تاکنون هر گزارش، فیلم یا عکسی که از مشاهده اجرام پرنده ناشناس (یوفو) ارایه می‌شد، جرم نورانی محوی را نشان می‌داد که بی‌صدا حرکت می‌کند و آن‌قدر سریع جابجا می‌شود که در چشم‌برهم‌زدنی از نظرها ناپدید می‌شود. شکل این اجرام هم بسیار عجیب و غریب بود و هیچ چیزشان به فناوری زمینی نمی‌رفت. اما آن چیزی که در این فیلم دیده می‌شود، (البته اگر صحت این فیلم را بپذیریم که بررسی آن برعهده کارشناسان رسانه‌های تصویری است) به وضوح فناوری زمینی است. هم شکل فضاپیما و فناوری پرواز متفاوت با گزارش‌های پیشین است و هم الگوی طراحی و شیوه پرواز آنها با هواپیماهای عمودپرواز پیشرفته و روبات‌های کوچک پرنده‌ای که به‌عنوان پروژه‌های دانشجویی در دانشگاه‌های برتر جهان مانند ام.آی.تی ساخته می‌شود، تطابق دارد.

به عبارت دیگر، در میان تصاویر، فیلم‌ها و گزارش‌هایی که تاکنون از اجرام پرنده ناشناس دیده‌ام (غیر از آنهایی که مربوط به پدیده‌ای طبیعی بوده و به اشتباه یوفو گزارش شده) این باورپذیرترین جسم پرنده‌ای بوده که تاکنون دیده‌ام، به‌این دلیل که آن را ساخته دست بشر می‌دانم.

آیا نمونه‌های دیگری از مشاهده این اجرام در کشورمان سراغ دارید؟ آیا فکر می‌کنید این تصاویر واقعی است و موجودات فرازمینی به سراغ ما آمده‌اند، یا اینها فناوری‌های جدید کشورهای پیشرفته است؟ نظرات خود را برای بنده بفرستید تا بحث کنیم!

منتع:خبر انلان

من چیزی نمی گم خود شما بازدید کند عزیز چه فکر می کنید؟سوال

 

 

/ 0 نظر / 21 بازدید