درخواست از اوباما برای آزادسازی پرونده UFO ها

درخواست از اوباما برای آزادسازی پرونده UFO ها

 

حتما میدونین که UFO مخفف Unidentified flying object هستش و به موجودات بیگانه ماورایی و یا به اصطلاح هر جسم ناشناخته فضایی اطلاق میشه که داستانها و همین طور شایعات زیادی در مورد پرواز اونا بر فراز زمین و شهرها شنیده شده!
امروز دیدم تلگراف نوشته که کمیته ای به اسم جنبش سیاسی پدیده های ماورایی- بله همچین کمیته ای وجود داره و با اسم مخفف X-PPAC
وب سایت هم دارن:) - یه نامه به اوباما نوشتن و ازش خواستن وقتی که رسمن سر کار اومد، به تحریم ۶ دهه ایه موضوعی که انسانهای زیادی بهش راغب هستن خاتمه بده یعنی توقیف پرونده ها و فایلهایی که وجود موجودات ماورای عالم خاکی/فضایی رو اثبات می کنن! به این پرونده ها X-Files گفته میشه. اونا برای این درخواست ۴۰ هزار امضا جمع کردن!

اونا تو نامه شون نوشتن که میخوان که کل این فایل ها و پرونده ها از حالت محرمانه در بیاد و در اختیار اونا قرار بگیره. در بخشی از نامه از رییس جمهور آینده آمریکا خواسته شده که از سرویس های نظامی و آژانسهای اطلاعاتی آمریکا بخواد که کلیه دستورات و گزارشات مربوط به UFO ها رو خلاصه کنن و بعدش اونو در اختیار این کمیته قرار بدن.
اونا گفتن که قادرن امنیت این مستندات رو برای جلوگیری از افشای عمومی برقرار کنن. برای همین
جان پودستا که در حال حاضر رییس هئیت انتقالی اوباماست (قبلا رییس ستاد کارکنان بیل کلینتون بود) یه پروژه ای رو شروع کرده که کم کم حدود ۸۰۰ میلیون صفحه از اینطور اطلاعات طبقه بندی شده رو غیر محرمانه کنن! البته تلاش پودستا از ۲۰۰۲ شروع شده! اون موقع پودستا تو یه کنفرانس خبری گفته بود که دیگه بهتره به تدریج کلیه رکوردها و سندهایی رو که بیشتر از ۲۵ سال عمر دارن رو غیر محرمانه کنیم و به دانشمندان کمک کنیم که طبیعت واقعی این پدیده رو بهتر تشخیص بدن.

عکس فوق در ۲۳ مارس ۱۹۷۴ حین پرواز UFO بر فراز فرانسه، توسط یه دکتر فرانسوی گرفته شده

* بیل ریچاردسون یکی از کاندیدهای سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۰۸ (از حزب دموکرات) و یکی از هواخواهان UFOها، مقدمه ای برای کتابی به اسم حادثه راسول در نیومکزیکو نوشته. نامزد قبلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تو این نوشتار، گفته که در سال ۱۹۷۴ در شهر کوچک راسول در نیومکزیکو، یه موجود فضایی سقوط کرده! همین طور گفته که جزئیات مربوط به یکسری بیگانه های انسان نما به طور سری نگهداری میشه و پرونده اش قفل شده است و کلیدشم در اختیار دولت آمریکاست!
در سال گذشته پنتاگن ریچاردسون رو فراخوند تا اونچه رو که واقعا اتفاق افتاده رو افشا کنه و اظهاراتش رو تصریح کنه ولی این حادثه هم تحت الشعاع مناقشات ریاست جمهوری در آمریکا قرار گرفت.
ریچاردسون معتقده که
تصمیم امسال دولت بریتانیا (قبلا فرانسه هم اینکارو کرده بود) برای عمومی کردن و انتشار هزاران مستند مربوط به UFO ها، باعث میشه که اقدام دولت آمریکا برای محرمانه نگهداشتن این نوع فایلها دیگه توجیهی نداشته باشه!

* هفته پیش یکی از خلبانان نیروی هوای آمریکا که شهاداتش از آرشیو پرونده های مربوط به UFO ها در بریتانیا در اومده، در یک برنامه تلویزیونی در آمریکا دعوت شده بود، اون در این برنامه توضیح داده که چطور در سال ۱۹۷۵ بهش دستور داده شده که به یک UFO بزرگی که بر فراز بریتانیا پرواز میکرده، با گلوله شلیک کنه. بعد از این حادثه مقامات رسمی نظامی مجبورش کردن که سکوت کنه و هیچگاه در مورد این حادثه، جایی حرفی نزنه.

* پانوشت: خیلی دلم میخواد بدونم شما در مورد UFO چی فکر می کنین؟ آیا اینا واقعا اجسام ناشناخته هستن یعنی موجودات بیگانه زمینی و یا فضایی هستند؟ یا اینکه نه اصلا سرکارین و در حقیقت اشیایی هستند که انسانها برای مقاصد جاسوسی اونها رو ساختن و الکی میگن موجودات بیگانه که کسی بهشون شک نکنه؟!

منبع:گوگل

_____________________________________________________________________

ساخت اولین بشقاب پرنده بشر به دست هیـتــلر کبــیر

در بین جنگ جهانی دوم در سرزمین رایش یک بشقاب پرنده سقوط کرد که این بشقاب پرنده توسط ارتش آلمان پیدا و ضبط میشه.طی مراحلی متخصصین ارتش آلمان با باز کردن و تحقیقات فراوان و برداشتن نمونه ها و نقشه های دقیق از مدل سفینه یک نقشه جدید طراحی میکنن و اقدام به ساخت یک نمونه از این بشقاب پرنده میکنند و برای تکمیل شدن بشقاب پرنده اون رو به سلاح مجهز میکنند و به اون جنبه کاملآ نظامی میدن.سلاحهای استفاده شده در این پرنده یک نوع مسلسل بزرگ خمپاره اندازهای سبک هست.مدل با موفقیت ساخته شد و ظاهری کاملآ شبیه به یک بشقاب پرنده مدرن پیدا کرد و مورد تحسین پیشوای بزرگ آلمان و هم نژادانش قرار گرفت.در واقع بیشتر مردم ایران از این موضوع آگاهی ندارن و نمیدونن که تکنولوژی ساخت اولین بشقاب پرنده در دستان اریاییها بود.در سالهای بعد بود که دانشمندان جهان ساخته شدن چنین پرنده ای رو اون هم با وجود امکانات و ادوات دهه ۴۰ میلادی خارق العاده بیان کردند.شیء پرنده ای که نسبت به زمان خودش واقعآ پیشرفته بود.فناوری ساخت بشقاب پرنده در ایالات متحده امریکا چند سال پس از پایان جنگ جهانی دوم مهیا شد و جالب اینجاست که بدونید این فناوری رو دانشمندان آلمان نازی بعد از جنگ به شرط در امان بودن به امریکا بردند و خودشون هم اولین بشقاب پرنده در امریکا رو طراحی و ساختند.هم اکنون در امریکا بشقاب پرنده های مدرن و پیشترفته ای ساخته شده که خیلی ها از این موضوع بی اطلاع هستند و کاملآ محرمانه هستند.امروزه در آمریکا منطقه ای به نام منطقه ۵۱ جزء سری ترین مرکز نظامی تحقیقاتی آمریکا هست که فعالیتهای فوق سری در اونجا صورت می گیره و حتی بشقاب پرنده هایی بسیار مدرن در این منطقه مشاهده شده.آمریکاییها تمام این پیشترفتها را مدیون هیتلر کبیر و نازیها و در کل آریاییها هستند.کما این که بیشتر دانشمندان کنونی امریکا هم ایرانی هستند.ما هم خوشحالیم که اولین بشقاب پرنده ساخته شده بشر به دست آریاییها بود.

همون طور که تمام جهان میدونن که مخترع بزرگ ماشین فولوکس شخص هیتلر بود که نقشه اون رو هم شخصآ طراحی کرد و فقط در مدت زمان بسیار کمی تونستند اون رو بسازنند.دلیل ساخت فولوکس هم مقاومت در برابر سرمای شدید بود که با قرار دادن موتور اون در عقب فولوکس موتور در برابر سرمای شدید مقاومت میکنه.اصلی ترین دلیل برای ساختنش هم حمله به روسیه بود که اب و هوایی بسیار سرد داشت.

/ 3 نظر / 18 بازدید
مهدی

خیلی جالب بود ممنون لذت بردم

masoud

سلام. ممنون از اطلاعات دقیقتون! هایل هیتلر