کلیسای کاتولیک موجودات فضایی را غسل تعمید می‌کند!

کی از دانشمندان ارشد واتیکان اعلام کرده؛ امکان وجود شکل‌های ماورایی حیات در فضا وجود دارد و کلیسا بدون توجه به تعداد دست و پاهای آنها به این موجودات خوشامد خواهد گفت.
«گای کنسولمانگنو» طی اظهاراتی شگفت‌انگیز اظهار داشته؛ از رویارویی با بیگانگان هوشمند فضایی خوشحال شده و آنها را در صورتی که بخواهند غسل تعمید خواهد داد.
اظهارات جدی و رسمی حتی می‌تواند احتمالاتی را برای ارسال مبلغان مذهبی به فضا برای دعوت از فضاییان به منظور گرویدن به دین مسیحیت ایجاد کند. «کنسولمانگنو» در فستیوال علوم انگلستان اعلام کرده: هیچ مشکلی با حضور مسالمت‌آمیز دانش و مذهب در کنار یکدیگر ندارد. وی بعنوان یکی از 12 اخترشناسی که در واتیکان فعالیت دارد می‌گوید کلیسای کاتولیک برای قرن‌ها است که از دانش حمایت کرده و برای پیشبرد آن سرمایه‌گذاری کرده است. وی ادامه داده: با ایده وجود بیگانگان فضایی کاملا موافق است و در صورتی‌که آنها تقاضا کنند حاضر است آنها را غسل تعمید دهد. به گفته وی بسیار خوشحال‌کننده است که بتوان در جایی دیگر به جز زمین، حیاتی هوشمند پیدا کرد. از نظر وی ویژگی‌هایی مشابه خصوصیات انسان‌ها از قبیل داشتن روح، هوشمندی، آزادی، آزادی برای عشق ورزیدن و آزادی برای تصمیم‌گیری نمی‌تواند تنها مختص انسان‌ها باشد. وی معتقد است هر موجودیتی، بدون توجه به تعداد شاخک و دست و پاهایش دارای روح است!

/ 0 نظر / 10 بازدید