سرزمینی برای مردمان ستاره ای؟

در پهنه بیکران اسمان دنبال ستاره ای هستم که خواستگاه را نشان دهد. حتی با این وجود که آسمان خود گذشته ایست و من تنها بازمانده...

محمد

 

سرزمینی برای مردمان ستاره ای؟

شاید مدتی قبل صدور حق شهروندی برای بسیاری از اشخاص و یا هویت های بیگانه بر اساس استعداد آنها در خارج از مرزهای یک سرزمین یا کشور دور از  ذهن قلم داد می شد، ولی آنچه امروزه شاهد آن هستیم، صدور حق شهرودنی برای هویت های انسانی مانند ویزای لاتاری امریکا به یک جزء قانونی و شاید عادی بدل شده که افرادی زیاد، حتی در ایران نیز اقدام به دریافت حق شهروندی در آیلات متحده می نمایند ولی آیا کشور آمریکا اشخاصی خاص را تنها کاندیدای اینکار میکند؟

حق شهروندی برای humanoid

برای جواب دادن به این سوال ما موضوعی دیگر را بررسی میکنیم، به نام صدور حق شهروندی برای هویت هایی با هوش مصنوعی یا ربات های انسان گونه که از این پس این هویت ها قادرند به مانند یک شخص عادی دارای یکسری امتیاز در جوامع انسانی مشغول فعالیت خود باشند. این خبر در حالی منتشر میشود که سوفیا ( (humanoid robotتوسط عربستان سعودی چندی قبل دارای حق شهروندی می گردد، اگر چه شاید صدور حق شهروندی و شناخته شدن یک هویت مستقل با هوش مصنوعی کمی مشکل و بدور از ذهن باشد ولی به انچه بایدپرداخت این موضوع است که در روز 28 نوامبر 2017 سوفیا که دارای هوشی مستقل است موضوع خانواده را مطرح کرده و خواستار داشتن خانواده و فرزند شده است[1]. این خود می تواند نشانگر این ماهیت باشد که سوفیا برای بقا نیاز به جوامعی رباتیک دارد که باید در کنار انسانها تشکیل شود و به رسمیت شناخته شود.

 

حق شهروندی آمریکا نیز نوع دیگری از به رسیمیت شناختن سکونت افراد بیگانه در آیلات متحده آمریکاست که این حق شهروندی در برگیرنده تمامی امتیازات شهروندی بوده و خود کشور آمریکا ممکن است تنها برخی از افراد را بر گزیند که دارای استعدادهای زیادی باشند. اگر چه در وبسایت مهاجرت امریکا ادعا شده است [2] هیچ فرقی میان هوش افراد بر میزان قبول شدن آنها نیست ولی این برنامه تنها اشخاصی که دارای استعداد باشند را برمیگزیند. اگر چه پرداختن به این موضوع زمان گیر و ممکن است ما را از هدف اصلی این مقاله دور کند ولی برای رسیدن به جواب دقیق این امر شما را به دیدن مستند لاتاری که از شبکه مستند ایران پخش شد دعوت می نمائیم[3]، که سبب شود کمی آسوده تر قضاوت کنید.

تا به اینجا میتوانیم نتیجه بگیریم که صدور حق شهروندی و دادن امتیاز می تواند صرفاً به عده ای خاص از هویت ها داده شود. با در نظر گرفتن این مقدمه بحث اصلی را شروع میکنیم.

مردمان ستاره ای، کودکان ستاره ای، مردمانی  از نور

تمامی این عنوانین همگی به اشخاصی اشاره دارد که از بدو تولد با یکسری از قابلیتهای منحصر به فرد خلق شده اند و آنها ناهمگون با نظام دانش کنونی هستند و شاید خیلی زودتر از موعد به سطوح بالاتری از فکر و یا پیشرفت برسند این مردمان در کل دارای یک هدف درونی بوده که شاید بتوانند آنرا درک کنند و یا شاید در ابهامی از شک های خود باقی بمانند ولی اگر این اهداف شناسایی و مردمان ستاره ای خود را درک کنند قادرند صلح جهانی را برقرار و اهدافی بالاتری را به انجام برسانند.

ایگور روفوویچ اشوربایلی کیست؟

ایگور روفوویچ اشوربایلی دانشمند، تجار و سرمایه گذاری بزرگ در کشور روسیه و آذربایجان است.

 

 ایگور اولین شخص در راستای خلق سرزمینی در ورای زمین است که آن سرزمین دارای یک ملیت فضایی است.

آسگاردیا سرزمینی فضایی

آسگاردیا نام یک ملت  فضایی است به طوری که آن در اطراف زمین و در فضا قرار خواهد یافت. هدف از تأسیس آن نیز ایجاد یک فضای امن و مطمئن و صلح‌آمیز برای بشر است. برپایی این سرزمین در 12 اکتبر 2016 توسط ایگور، بنیانگذار مرکز تحقیقات هوا و فضا بین‌المللی وین  و رئیس کمیته علوم فضایی یونسکو پیشنهاد شد. این سرزمین توسّط ۱۲ وزارت‌خانه از جمله وزارت‌خانه‌های علوم، فضا، ارتباطات، امور خارجه و ...  اداره خواهد شد. [3]

 

پس از ثبت نام در این وبسایت گواهی مبنی بر گرفتن حق شهروندی و کد شناسایی به هر فرد تعلق می گردد.

اسگارد

آسگادریا از واژه آسگارد گرفته شده است که خود این واژه به زبان نروژی باستان: Ásgarðr  در اساطیر اسکاندیناوی، یکی از نه بخش جهان در کیهان‌شناسی نورس و اقامتگاه است.در میان آسگارد دشت بزرگ ایداوول (یا ایدا) جای دارد که خدایان در این دشت در تالاری به نام گلادزهایم و ایزدبانوان در تالاری به نام وینگولف جمع شده و مورد موضوعات مهم به تصمیم‌گیری می‌پردازند.[4]

سرزمین فضایی خوب یا بد؟

شاید موضوعی تحت عنوان صدور حق شهروندی فضایی در حالتی بدبینانه تنها یک پروژه برای کنترل ذهن و برای اهدافی شرورانه مورد استفاده قرار گیرد[5] ولی با نگاهی دقیق متوجه خواهیم شد که در شهروندی و ارسال مردمان به سرزمین آسگاردیا نیز یکسری فیلترها دخیل هستند برای نمونه بخشی از مردم به عنوان کادر فنی و بخشی محدود این شانس را دارند که در اینده در ایستگاه مستقر در جو زمین حضور داشته باشند آیا افرادی که شانس حضور در ایستگاه فضایی یا سرزمین فضایی را دارند همان مردمان ستاره ای خواهند بود؟

برای درک این مطلب نگاهی مختصر به نقشه موجود در سایت اسگاردیا می اندازیم[6].

در این تصویر ملاحظه می گردد که تراکم جمعیتی افرادی که در نواحی خاصی از ایران اقدام به گرفتن حق شهروندی در اسگاردیا نموده اند بیشتر است، که شاید یکی از عوامل آن روئیت اشیای پرنده ناشناس در انجا باشد که نتیجه گیری این بخش را به خودتان واگذار میکنیم.

در روزهای اولیه منتشر شدن خبر صدور حق شهروندی در سرزمین اسگاردیا ایران جزء 6 کشور برتر از جانب ثبت نام در این سرزمین بود که تعداد ثبت نام شدگان اندکی پس از آن یعنی تنها سه ماه بعد به یک سوم کاهش یافت که این خود نشان گر تعداد محدودی از مردمانی است که قصد رسیدن به آرزوی درونی خود داشته اند که یکی از بزرگترین ارزوهای مردمان ستاره ای بازگشت به سرزمین خود و یا حداقل داشتن سرزمینی مستقل است که در آن صلح و آرامش همگانی محیا باشد و همیاری میان مردمان ستاره ای منجر به خلق این سرزمین می گردد.

آیا اسگاردیا مولدی برای بیداری مردمان ستاره ای است؟

با جستجوئی ساده در گوگل بر اساس واژه اسگادریا به نتایج جالب توجهی دست خواهید یافت، با این حال اگر به ابتدای برپایی وبسایت اسگاردیا برگردیم نشانه ای از چشم حورس را بر بالای تصویری نمادین از سرزمین اسگاردیا خواهیم دید که در حال چرخش به دور آن است.

 چند ماه بعد این نماد از لوگوی اصلی آن حذف گردید. این سرزمین فضایی با کلمه مصری "برخاسته" و نامی یونانی شروع به کار کرده و در حال حاظر جمعیتی بالغ بر 149 هزار نفر دارد. آنچه که باید در انتها بدان اشاره شود پاسخ سوال این بخش خواهد بود. کشور اسگاردیا بر اساس قوانینی نظامند تشکیل شده است و امکان دارد که در پشت این پروژه بزرگ اصل بیداری بزرگی نفهته باشد و هدف از جمع اوری مردمان در آن نیز تشکیل سرزمینی بزرگ در راستای کمک به جوامع بشری توسط مردمان از نور باشد و ایگور خادم مردمانی  از نور (Light worker) باشد. تا روشن شدن این مسئله باید صبر نمود...

 

 

 

منابع

[1].  http://www.iflscience.com/technology/sophia-the-worlds-first-android-citizen-says-she-wants-to-have-a-kid/
https://www.theguardian.com/us-news/2017/may/02/green-card-lottery-us-immigration-trump-agenda

[2].  http://www.doctv.ir/programs/9154-%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C

[3].  https://asgardia.space/en/page/government

[4].  https://www.quora.com/topic/Ásgarðr-Norse-Mythology

[5].  http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3900722/Is-Asgardia-plot-ILLUMINATI-Conspiracy-theorists-claim-space-nation-used-mind-control-evil-purposes.html

[6].  https://asgardia.space/en/map

/ 0 نظر / 481 بازدید