THE FOURTH KIND

فیلم THE FOURTH KIND(نوع چهارم)

این فیلم فقط برای افراد بالای 18 سال و کسانی که مشکلات قلبی و عصبی ندارند پیشنهاد می شود

می خواستم توضیهاتی درباره این فیلم بدهم ولی دوست خوبم بهتر این فیلم را تفصیر کرده بخاطر همینم تن آن را می گذارم

E.NE.NE

ME.NA.AM

ME.EN.DE.EN

IGI.KAR

A.E.SA.IE.KAE

SUG.ZAG.GU

ZIM .A.BU

E.TER

اینها سخنان آنوناکی هستند در فیلم THE FOURTH KIND (نوع چهارم ). شاید بتوان گفت برای اولین بار می توانید صدای یک نژاد بیگانه را که به زبان سومری صحبت می کند در این فیلم بشنوید .

 

برخورد نوع اول : شما شی بیگانه ای را می بینید .

برخورد نوع دوم : زمانی است که مدرک مستندی از آن شی یا موجود داشته باشید مثل علائم دایره ها و ...

برخورد نوع سوم : شما با آنها تماس پیدا می کنید .

برخورد نوع چهارم : برای انسان این برخورد می تواند وحشتناک ترین اتفاق در زندگیش باشد و زمانی اتفاق می افتد که آنها شما را ببینند و ببرند .

دکتر ابیگل امیلی تایلر . دکتر روانشناس با پدیده ای روبرو می شود که از نظر او و همکارانش غیر قابل توضیح می باشد . این پدیده منجر به مرگ همسر او می شود . برای گروهی از بیماران او هم نظیر همین اتفاق می افتد . بیمارانی که وقتی هیپنوتیزم می شوند تا به یاد بیاورند چه اتفاقی برای آنها افتاده اتفاقات وحشتناکی برای آنها می افتد . خوب تا اینجا ما با یک فیلم معمولی طرف هستیم اما آنچه که این فیلم را متفاوت می کند تصاویر ضبط شده ای از حوادث اصلی است که مو بر اندام انسان سیخ می کند . این تصاویر در لابلای فیلم در کنار تصاویر اصلی قرار می گیرند .

آفرینش ما ..... بیازما ...... ویران کن ............من ....... اراده من ..... متعلق به من ........ جهان ...... من ..... پدر .... هستم . من ........ خدا ....... هستم . من ......... ناجی هستم

. چنین کلماتی این فیلم را متفاوت می کند از یک فیلم هالیوودی که قرار است برای مدتی ما را سرگرم کند . این جملات یاد آور جملات ابتدایی انکی به اندوبسار هستند در کتاب گمشده انکی . جایی که اندوبسار می گوید : او صدای مهیبی داشت و من فقط صدای او را می توانستم بشنوم در اتاقی به مدت چهل شبانه روز و ....

« ... و آنها اجازه پیدا کردند فرود بیاییند در جزیره ای که دروازه محل اقامت خدای بزرگ بود . و آنها در آن لحظه دستهایم را رها کردند بطوریکه انگار هرگز درخششی در دستهایم نداشتم . و دیدم که چگونه روح زندگی ایم تخلیه شد قبل از اینکه غرق شوم یا توسط زمین بلعیده گردم . از خواب عمیق بیدار شدم و بعد تمام حسهای زندگیم بیدار شد و می شنیدم که کسی نام مرا صدا می کند . و من جایی محصور شده  بودم .اگر چه تاریک بود اما تشعشعی نورانی نیز وجود داشت . نامم را توسط صداهای مهیبی صدا می کردند .

اگر چه من می توانستم صدارابشنوم اما نمی توانستم بگویم صدا از کجاست و چه کسی دارد صحبت می کند . صدا به من گفت : ای اندوبسار فرزند آداپا من تورا بعنوان کاتب خودم انتخاب می کنم . ناگهان در چهار دیواری که من در آن بودم نقطه قرمز رنگی پیدا شد و من مکانی را دیدم تمیز ومرتب و آماده شده برای کار کتابت ... »

کتاب گمشده انکی

سازندگان فیلم هم در ابتدا و هم در انتهای فیلم برای توضیح پدیده ناشناخته ای که در فیلم اینچنین بیرحمانه با انسان رفتار می کند مجبور شده اند از بازیگران برای تک گویی استفاده کنند  و از زبان آنها به ما بگویند که تصمیم با شماست که آنچه را می بینید باور کنید یا نه .

مصاحبه کننده : دکتر تایلر آیا چیزی که شما دیدید که می گوید من خدا هستم آیا می توانست خدا باشد ؟

دکتر تایلر : اون ناامیدی مطلق بود . او نمی توانست خدا باشد .

 

صفحه ای از کتاب سومریان که توسط بازیگر اصلی فیلم مطالعه می شود .

اگر تا قبل از دیدن فیلم به من می گفتند بگو که دیدن این فیلم برای افراد زیر 18 سال و کسانی که دارای ناراحتی قلبی هستند ممنوع می باشد می خندیدم . اما وقتی خودم فیلم را دیدم متوجه شدم که دیدن این فیلم برای کسانی که سابقه بیماری اعصاب یا حملات روانی و ناراحتی قلبی دارند اصلاً توصیه نمی شود و تا جایی که می توانید دیدنش را طوری تنظیم کنید که نخواسته باشید بلافاصله بخوابید .

دکتر تایلر : آیا شما هم چیزی را که من دیدم دیدید ؟ آیا باور می کنید ؟

دکتر کامپوس : من چیزی را که شما دیدید ، دیدم اما من نمیتوانم باور کنم !!!!!

 از وبلاگ http://lostbook.persianblog.ir/

خوب شاید برای شما دوستان موضوع این فیلم خنده دار باشد بخاطر همین یک صحنه از این فیلم را در وب قرار می دهم و خواهم می کنم برای کنجکاوی آن را نگاه نکنیدچون این صحنه های واقعی فیلم هست

در فیلم دکتر تایلور را می بینید که هیپنوتیز می شود به کمک یکی از دوستان روانشناسش

http://www.youtube.com/watch?v=DnH45syvnbk&feature=colike لینک دیگر تماشای فیلم

خوب عزیزانی که فکر می کند این اتفاق برایشان افتاد می تواند در قسمت نظرات درج کند چون قرار هست به کمک چند تن از دوستانم روی این موضوع تحقیق کنیم و نتایج را برایتان در وب قرار می دهم

منتظر نظرات شما هستیم

/ 0 نظر / 76 بازدید