در جزیره ی خارک ...

در جزیرهی خارک چه وجود دارد.

جزیرهی خارک منقطه ی نظامی است، که رفت آمد در آن جا برای مردم عادی بسیار سخت است .

یک فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران میگوید هجدهم شهریور سه شی نورانی بر فراز جزایر خارک و خارگو مشاهده شدند که یکی از این اشیا هدف قرار گرفت و در آبهای خلیج فارس سرنگون و غرق شد.بگزارش خبرگزاری رسمی ایرنا، سردار علی رزمجو، روز دوشنبه گفت لاشه شی نورانی که اخیرا پدافند سپاه و ارتش در جزیره خارک هدف قرار داده بود، هنوز پیدا نشده استاین فرمانده سپاه پاسداران افزوده است درفضای خلیج فارس و برخی ازشهرهای ساحلی استان بوشهر بعضا اشیای نورانی مشاهده میشوند.

یک سوال پیش می آید چرا در اطراف جزیره ی خارک امکان دارد جزیره ی خارکمانند منطقه 51 باشد؟

یک سال پیش در آسمان یزد یک شی نورانی در حال سوختن دیده شده است و اخبار آن را پخش کرد ولی چرا ادامه ی آن را ندادند چرا نگفتند آن چیست؟

چند وقت دیگر هم می گویند یک هوا پیمای جاسوسی بوده است ولی مردم که خر نیستند که ، هواپیمای جاسوسی از خود نوری ایجاد نمی کنند که به راحتی قابل تشخیس باشد.

به تمامی کسانی که عکس یا فیلمی از این موضوع دارند  خواست می کنم آن را به عموم نشان دهند.

ما ایجا هستیم که تا شما را آگاه کنیم.

/ 3 نظر / 40 بازدید
مصطفی

سلام دوست عزیز وبلاگ جالبی دارید عکسای درون جعبه حتما به دردتون می خوره ...... موید و سرفراز باشید

سعید

من اون شی که در حال سوختن بود رو توی یزد دیدم,یه روز گرم تابستونی,از جنوب غربی شهر یزد به سمت جنوبشرق میرفت,احتمال میدم توی بیابون های نزدیک خرانق سقوط کرده باشه,فاصلش با زمین زیاد نبود به راحتی قابل رویت بود,شاید فاصلش که از روی سر من رد شد,یک کیلومتر یا کمتر بود(دقیق نمیدونم),شبیه یه توپ گرد بزرگ بود که داشت میسوخت,ولی دودی نمیدیدم,سرعتش هم زیاد نبود,خیلی دوست دارم بدونم چی بود,اما حیف که نمیدونم