ARASH
تماس با من
پروفایل مندر اين وبلاگ
در كل اينترنت
آرشیو وبلاگ
      حمایت از موجودات فضایی (.حمایت از موجودات فضایی .بررسی یوفوها و زیست فرازمینی -علوم متافیزیک و ماورا طبیعی)
تاریخ : ۱۳٩٠/۸/۱۳
نویسنده : ARASH
دیدگاها ()
دوشنبه ۲۸ دى ۱۳۸۳ - ۶ ذیحجه ۱۴۲۵
مقامهاى نظامى ماهیت اشیاى ناشناس در آسمان کشور را بررسى مى کنند
 
198336.jpg
 
جواد دلیرى
طى ماههاى گذشته موجى خبرى در کشور به راه افتاد که اشیاى ناشناس پرنده در آسمان ایران دیده شده است . ظاهراً این شىء ناشناس در آسمان شهرهاى مختلف شمال کشور از مشکین شهر و اردبیل گرفته تا گنبد کاووس، تبریز، اراک، اشنویه، سنندج، گرگان و ... ظاهرمى شو د و بدین ترتیب داستان دنباله دار مشاهده بشقاب پرنده ها در کشور رونق مى گیرد. داستانى که با پیوستن مطبوعات به این جریان و طرح احتمال منشأ غیرزمینى این اشیاء ابعاد گسترده اى پیدا کرد و مرزهاى کشور را نیز درنوردید و نگرانى و شایعات مختلفى را در داخل و خارج کشور بروز داد .
به طورى که برخى از محافل از ارتباط این اشیا با فعالیتهاى هسته اى ایران سخن گفتند و برخى دیگر از تهدید احتمالى آنها ابراز نگرانى کردند . اما یک نکته قابل کتمان نیست که در بین گمانه زنى ها و احتمالات متعددى که از طریق مراجع مختلف مطرح شده، یک احتمال قطعیت بیشترى داشته و برخى از اعضاى انجمن هاى نجوم با قاطعیت از آن دفاع مى کنند که براساس آن جرم نورانى ناشناخته چیزى جز سیاره زهره نیست؛ هر چند که باور اینکه این جنجال گسترده چنین پاسخ ساده اى داشته باشد براى مردم و رسانه ها، کمى مشکل به نظر مى رسد.
داستان بشقابهاى پرنده
داستان بشقابهاى پرنده داستانى است که اگرچه به نظر مى رسد به دوران مدرن تعلق دارد اما به اعتقاد طرفداران وجود آنها از پیشینه اى بسیار غنى و قدیمى برخوردار است . اولین نشانه ها از اشیاى پرنده ناشناس که عمدتاً با ظاهرى همانند کلاه لبه دار ظهور مى کنند به دورانى باز مى گردد که هنوز انسان حتى تصورى از پرواز نیز در سر نداشت .
پوریا ناظمى، از نویسندگان ماهنامه نجوم درباره تاریخچه چند هزار ساله ادعاهاى رویت بشقاب پرنده ها مى گوید: شاید یکى از نخستین مدارک ثبت شده از چنین تصوراتى به حدود ۱۲هزار سال پیش باز مى گردد، زمانى که قطعه سنگى تراش خورده در نپال یافت شد و برروى آن علایمى از موجودات شبیه به انسان و همین طور نقشى از یک ستاره در مرکز دیسک نقش شده بود. در قرنهاى بعدى این نقشها تکامل بیشترى یافت و همزمان رد آنها را مى شد در متون کهن جست وجو کرد مثل حماسه جاودانه هندى «مهابهاراتا» و «رامایانا» که در آن از نبرد پهلوانان نیمه آسمانى هند سخن به میان آمده است. همزمان ارابه آتشین آپولون در یونان باستان و زورق اوزیریس در مصر کهن چنین نشانه هایى را در خود دارند. حتى سرنخ چنین مشاهداتى را مى توان در بخش مکاشفات عهد عتیق کتاب مقدس جست وجو کرد. شاید یکى از برجسته ترین آنها روایت هزقیل نبى از مشاهده پیکهاى آسمانى است که در کنار فرات فرود آمدند و با او سخن گفتند. هزقیل در روایت این مشاهده نه تنها به توصیف دقیق ابزار پرنده این راویان مى پردازد که با دقتى خاص از لباس آنها سخن مى گوید لباسى که تطابق عجیبى با لباسهاى فضایى روزگار ما دارنداما در دوران معاصر نیز این گزارشها پایان نیافت. در آثار هنرى باقى مانده از قرون وسطى نیز این داستان ادامه داشت که البته شاید بتوان حضور این اشیا در این آثار را بازتابى از روایتهاى کهن تر این ماجرا دانست. به عنوان مثال Domenico Ghirlandaio (۱۴۹۴-۱۴۴۹) در نقاشى معروف خود به نام The Madonna Giovannino with Saint که شهرتى جهانى دارد تصویرى از کودکى مسیح را تصویر کرده و برفراز سر مریم مقدس مى توان نشانه اى از یک بشقاب پرنده دید.
بشقابهاى پرنده در ایران
در گذشته تاریخى ایران نیز مواردى که بتوان آنها را به حضور موجودات ناشناخته فضایى در زمین ارتباط داد کم تعداد نیستند. بسیارى از افرادى که با هدف جست وجوى نشانه هایى از حیات فرازمینى و ملاقاتهاى گذشته آنان با زمینیان دارند، مى توانند از متن حماسه هاى کهن ایرانى و نقوش باستانى مواردى را استخراج کنند . اما در دوره جدید که موج رؤیت بشقابهاى پرنده به اوج رسید نام ایران نیز در بین کشورهایى قرارگرفت که نه تنها تعداد قابل توجهى گزارش از آن مخابره مى شد بلکه تعدادى از گزارشهاى مهم از نظر طرفداران وجود بشقابهاى پرنده در ایران رخ داده بود . ناظمى مى گوید : «دراین باره یکى از گزارشها اهمیت بیشترى دارد . پرونده شىء ناشناس پرنده تهران که در بامداد روز ۱۹سپتامبر سال ۱۹۷۶دیده شد. بر اساس گزارشى از این ماجرا که در ۳۱اگوست ۱۹۷۷منتشر شد، ساعت ۱۲‎/۳۰نیمه شب ۱۹سپتامبر تلفنهایى از منطقه شمیرانات به نیروى هوایى ارتش ایران زده مى شود و طى آن گزارش رؤیت یک شىء پرنده ناشناس در افق شمالى گزارش مى شود. دقایقى بعد برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران حضور این جرم را در رادار خود تأیید مى کند و بلافاصله یک فروند هواپیماى شکارى F4 به تعقیب آن برمى خیزد. با نزدیک شدن هواپیما به این جرم سیستم رادیویى هواپیما از کار مى افتد و جنگنده دوم F4 به هوا بر مى خیزد اما او نیز نمى تواند على رغم مانورهاى پیچیده پروازى به او نزدیک شود .در پایان تعداد این اشیا از یک مورد به سه مورد افزایش یافته و سپس ناپدید مى شوند.اما بهار بشقابهاى پرنده در ایران سالها بعد ازاین تاریخ فرا رسید. شاید انتشار گزارشهایى پراکنده در این زمینه ادامه داشت و داستان در پاییز ۱۳۶۹به اوج رسید زمانى که دکتر داریوش ادیب کتابى با نام اسرار بشقابهاى پرنده را ترجمه و منتشر کرد . نویسنده این کتاب ضمن یادآورى خاطره اى از ملاقات با پسرى که مدعى دیدار با بشقابهاى پرنده در پارک جنگلى عباس آباد تهران بود، تصاویرى را که وى از بشقابهاى پرنده در تهران گرفته بود منتشر مى ساخت . تصاویرى که گفته شد در ماهنامه بشقابهاى پرنده ( که در آمریکا منتشر مى شود ) نیز منتشر شده است. این تصاویر در برخى از موارد از تصاویر بشقابهاى پرنده مکزیکو سیتى نیز واضح تر بودند.
داستان بشقابهاى پرنده در ایران براى چندین سال دوران آرامى را سپرى کرد تا اینکه از دو سال گذشته و با مشاهده اشیاى نورانى در برخى شهرها بار دیگر داستان ازنوآغاز شده است . نخستین گزارشها از مرزن آباد و سپس بابل و مشکین شهر آغاز شد جایى که گوى هاى نورانى مى توانست علاوه بر اینکه موجب وحشت اهالى شود حتى خسارات زیادى به جاى گذارد. این پدیده که همزمان در برخى از کشورهاى جهان هم رؤیت شد به سرعت مورد بررسى قرار گرفت و نتیجه به زودى مشخص شد. آذرگویهاى گلوله اى که پدیده جوى نادر اما شناخته شده است و البته در مورد بابل گونه اى از تخلیه انرژى ژئو فیزیکى علت اصلى حادثه اعلام شد اما مشکین شهر نه تنها پایان داستان آذرخشهاى گلوله اى را رقم زد بلکه آغاز فصل جدید بشقابهاى پرنده نیز از همانجا آغاز شد. اوایل سال جارى ، خبرگزاریها خبر مشاهده شىء ناشناس نورانى را در آسمان مشکین شهر و اردبیل دادند. بلافاصله صدا و سیما تصاویرى که توسط یک دوربین آماتورى از این اجرام تهیه شده بود منتشر ساخت و بدین ترتیب موج جدید آغاز شد .
میهمانان ناشناس شبهاى آسمان ایران
درباره ماهیت اجرام آسمانى تئورى هاى مختلفى بیان شده است . این اجرام را به دلیل نامشخص بودن منشأ آنها یوفو (UFO) نامگذارى کرده اند که به معناى اشیاى ناشناس پرنده است و در زبان فارسى نیز «اشناپ» نامیده مى شوند. در مورد ماهیت این اجرام، مسعود عتیقى، مدیرانجمن نجوم آماتورى ایران مى گوید : تاکنون در منظومه شمسى شکل خاصى از حیات مشاهده نشده است، یا حداقل احتمال وجود حیات هوشمند با قدرت تکنولوژیک بالا در منظومه اى که حدود ۱۳میلیارد کیلومتر پهنا دارد، تأیید نشده است. نزدیکترین ستاره به منظومه شمسى نیز حدود۴۰ تریلیون کیلومتر (تقریباً ۳‎/۹ سال نورى) از زمین فاصله دارد و با این ابعاد بسیار دور از ذهن است که تصور کنیم موجود هوشمندى از آن سوى جهان، چنین فاصله اى را طى کرده و روى آسمان چرخى زده و به سیاره خود برگردد. از این پدیده در منابع خارجى به عنوان UFO یاد مى شود که به مفهوم هر شىء پرنده است که براى ناظر زمینى ناشناخته است . یوفو ممکن است یک ماهواره یا هواپیماى پیشرفته یا هر شىء ناشناخته با منشأ زمینى یا غیرزمینى باشد. در وبلاگ نجوم نقل شده است :«رونالد ریگان، رئیس جمهور اسبق ایالات متحده (زمانى که فرماندار یکى از ایالات آمریکا بوده است) یک شب که از پنجره اتاق کار خود نگاهى به بیرون انداخت، نور خیره کننده اى را دید که او را مستقیماً زیر نظر گرفته بود. بلافاصله جلسه شوراى عالى امنیت ملى تشکیل شد و دستور بررسى پدیده صادر شد. او فکر مى کرد توسط هواپیماهاى جاسوسى روسیه زیر نظر گرفته شده است. غافل از اینکه به زهره مى نگرد. در جریان جنگ جهانى دوم نیز بارها خلبانهاى نیروى هوایى آمریکا در بازگشت از ژاپن به روى زهره آتش گشودند.» از سوى دیگر،اخترشناسان ایرانى و مراجع علمى مشاهده اشیاى ناشناس پرنده را به پدیده هایى همچون وضعیت ویژه رؤیت سیاره زهره و خطاى دید ناشى از عکسبردارى از ستارگان با دوربینهاى کوچک دستى و عواملى از این قبیل نسبت داده اند.کارشناسان معتقدند: در نودوپنج درصد موارد مى توان به عامل رؤیت اشیاى پرنده ناشناس پى برد و از صدها مورد مشاهده این اشیا که همه ساله در جهان گزارش مى شود اغلب آنها قابل توضیحند اما موارد زیادى نیز هستند که هیچ توضیحى براى آنها نمى توان ارائه کرد و تئوریهاى گوناگونى در موردشان مطرح مى شود.
از جمله این تئوریها این است که این اشیا حاصل پدیده هایى در طبیعتند که دانش بشرى هنوز به آنهاپى نبرده است.
بررسى ماهیت اشیاى ناشناس در نهادهاى نظامى
براى رفع نگرانى هاو جلوگیرى از وقوع مسائل ضد امنیتى، مسؤولان نظامى هم اخبار اجرام ناشناس آسمانى را دنبال و پیگیرى مى کنند . امیر سرتیپ دوم موسوى ، معاونت عملیات نیروى هوایى ارتش جمهورى اسلامى ایران مى گوید : بررسى پدیده هاى موسوم به UFO ها از سالها قبل در ارتش ادامه داشته است. وى با بى خطردانستن آنها براى فضاى هوایى ایران به دلیل ارتفاع بالایشان ، تأکیدمى کند که نیروى هوایى به بررسى این موضوع ادامه خواهد داد. امیر سرتیپ دوم موسوى مى گوید : اشیاى پرنده ناشناس گزارش شده که در رادارهاى نیروى هوایى ثبت نشده اند، در ارتفاعى قرار دارند که تهدیدى براى فضاى کشور تلقى نمى شوند. وى اضافه مى کند : مسأله اشیاى پرنده ناشناس، پدیده جدیدى نیست و در سالهاى قبل هم در داخل و خارج کشور گزارشات متعددى در این زمینه منتشر شده است. وى با تأکید بر اینکه نیروى هوایى به عنوان مسؤول امنیت فضاى کشور، از گذشته مسأله یوفوها را با جدیت پیگیرى کرده است، اظهار داشت: با اینکه این اشیا به دلیل ارتفاع بالا و قرار نداشتن در برد رادارهاى نیروى هوایى، تهدیدى براى آسمان کشور تلقى نشده و امکان اقدام تاکتیکى علیه آنها نیز وجود ندارد، ولى نیروى هوایى، تمام این اشیاى ناشناخته را ارزیابى کرده و کلیه گزارشات و اخبار مربوط به مشاهده یوفوها را ثبت و بررسى مى کند.
امیر موسوى با اذعان به دشوارى تخمین فاصله این اشیاء از زمین خاطرنشان مى کند : مسأله قرار داشتن یوفوها در ارتفاع بسیار بالا بر اساس تجربه به دست آمده است، به طورى که خلبانهایى که پس از مشاهده این اشیاى ناشناس به سمت آنها پرواز کرده اند، این بعد ارتفاع را کاملاً احساس کرده اند.
معاون عملیات نیروى هوایى ارتش جمهورى اسلامى در پایان با ابراز اطمینان نسبت به بى خطر و بى اثر بودن یوفوهاى مشاهده شده در آسمان شهرهاى شمالى کشور، بر آمادگى کامل نیروى هوایى در دفع هرگونه تحرک هوایى خصمانه در فضاى کشور تأکید کرد.
یک مقام مسؤول در ارتش نیز در باره احتمال پرواز هواپیما هاى جاسوسى مى گوید : این احتمال که اشیاى ناشناس پرنده ممکن است ابزارهاى جاسوسى و شناسایى باشند به طور کلى قابل رد کردن نیست و من اعتقاد دارم برخى مواردى که تاکنون درباره رؤیت اشیاى پرنده ناشناس گزارش شده، در واقع مربوط به پروازهاى جاسوسى و شناسایى بوده است اما نمى توان بخش عمده گزارشهاى پى درپى رؤیت چنین اشیایى در ایران که ما از آن به عنوان«موج» رؤیت اشیاى ناشناس پرنده در کشور تعبیر مى کنیم صرفاً به ابزارهاى جاسوسى مربوط دانست.یک مقام مسؤول نظامى نیز در این باره مى گوید: ظاهر شدن اشیاى ناشناس بر صفحه رادار امر شایعى است و براى همه آنها توضیحى وجود ندارد.مثلاً در بریتانیا به طور متوسط سالیانه بیست مورد پیش مى آید که خلبانهاى هواپیماهاى غیرنظامى از رؤیت اشیاى عجیبى در آسمان خبر مى دهند و در برخى از این موارد رادارهاى زمینى نیز آنها را نشان مى دهد.در مورد تلسکوپها هم همین طور است، در دیگر جاهاى جهان تلسکوپها هم اشیاى پرنده ناشناس را نشان داده اند اما تعداد این موارد خیلى کم است.
به هر حال پاسخ به این پرسش که آیا حل شدن معماى اشیاى پرنده بهار ۸۳ایران به معنى بسته شدن کامل این پرونده در ایران و جهان خواهد بود . قطعاً خیر خواهد بود. تا زمانى که مسائل را از دریچه مربوط به آن بررسى نکنیم همواره احتمال رخ دادن موارد مشکوک اینگونه اى وجود دارد اگر ندانیم در اسطوره شناسى کهن نقش دایره در حال پرواز سمبلى باستانى است که گاهى خود را در شکل ماندالاى هندى و بودایى نمایان مى سازد و گاهى به شکل محوطه معابد کهن، نخواهیم توانست توجیه شىء پرنده نقش برجسته هاى کهن را درست درک کنیم .
 


برچسب‌ها: دربارهی موجودات فضایی, بشقاب پرنده, خبر ها
مطالب اخیر سال ۱۳۹۶ بر همه همران شاد باد مادر سه فرزند دورگه بیگانه هستیم شی نورانی در آسمان شیراز و ابادان بهمن 95 کشف 13 کیلوگرم مواد فرازمینی در کویر لوت ایران چین رسما وجود بیگانگان و بشقابهای پرنده را تایید کرد ناسا اعلام کرد با چهار نژاد بیگانه در ارتباط هست گفته های پرفسور هرمن اوبرت درباره بشقاب پرندها برخورد احتمالی شهاب سنگ 50 متری با زمین مهمترین گزارشات بشقاب پرنده های تاریخ مواجهه و جدال در گوشه کنار آسمان کالیفرنیا :گزارش خلبان
کلمات کلیدی وبلاگ مقاله ها (۱٠٥) عجیب اما واقعی (٦٦) خبر ها (٦٢) بشقاب پرنده (٤۸) دربارهی موجودات فضایی (٤٧) مقاله های ارسالی (٤۳) شی نورانی (٢٥) باستان شناسی (٢۳) موجودات فضایی (٢٠) متافیزیک (۱٧) 2012 (۱٦) 18خرداد1391 (۱٦) در ایران (۱٥) باورهای مردم (۱٤) نجوم (۱۳) شی نورانی در همدان (۱۳) سیستم کنترول ذهن (۱۳) منطقهarea51 - 51 (۱۳) انسان های عجیب (۱۳) یوفو (۱۱) سیاره های قابل زیست (۱۱) ناسا (۱۱) عمومی (۱٠) چاکرا (۱٠) ufo (۱٠) 20222012 (۱٠) یوفو در ایران (٩) بذر ستاره ای (٩) مردمان ستاره ای (٩) ما و فرازمینی ها (٩) پیام فضایی ها به ما (۸) تصاویر (۸) ارواح (۸) تحقیقات آرش فیلی (۸) دانلود (٧) مستند (٧) مشاهد شی نورانی در آسمان شهرهای ایران (٧) زامبی (٧) آلایا (٧) اهل سیستم ستاره ای پلیدیان (٧) مردم ستاره ای (٦) دانش کیهان (٦) دیو (٦) درباره خودم (٥) دست نوشته های من (٥) علم اعداد (٥) مریخ (٥) دیدنی (٥) قوم مایا (٥) گرگینه (٥) جنیان (٥) سیاره نیبیرو (٥) بررسی ها (٥) سیاست مداران (٥) موجودات ماوراطبیعی (٥) کودکان عجیب (٥) شکارچیان یوفو (٥) در حال بررسی (٥) حمله فضایی ها (٥) عکس های شی نورانی (٤) برسی پدید شی نورانی (٤) ما و فرا زمینی ها (٤) یوفو در نزدیکی خورشید (٤) بشقاب پرندها (٤) تقسیم بندی موجودات فضایی (٤) میترایسم یا مهرپرستی (٤) آدم کوتوله ها (٤) آدم خواری (٤) شی نورانی در تهران (٤) فرازمبنی ها (٤) دنیای اسرار آمیز (٤) فرازمینی ها (٤) بیگانگان (٤) صدای روسیه (٤) پایان دنیا (٤) دوبله فارسی (٤) ماه (٤) روح (٤) روانشناسی (٤) گزارش (٤) درباره ما (٤) سیاهچاله (٤) جن (۳) ریاضیات (۳) اشیای نورانی (۳) مثلث برمودا (۳) تست های روانشناسی (۳) آخر زمان (۳) قرآن (۳) مصر (۳) اهرام مصر (۳) ترسناک (۳) کتاب (۳) هارپ (۳) علمی تخیلی (۳) هاله (۳) حلقه کشتزار (۳) نوسترآداموس (۳) آیات و نشانه های وجود زیست فرازمینی (۳) یوفولوژیست (۳) یوفو در کرج (۳) نامه هایی از آندرومدا (۳) ماهواره یا قمر مصنوعی چیست ؟ (۳) جنگ یوفوها (۳) نیبیرو در راه (۳) شبکه من تو (۳) بعد ناشناخته علم (۳) مستند ما و فرازمینی ها (۳) موجودات دورگه (۳) ماه در تسخیر فضایی ها (۳) حضور فرازمینی ها (۳) ufopersia (۳) شی نورانی در گناوه (٢) شی نورانی در ایران (٢) بیگانگان در روسیه (٢) چالش های مردمان ستاره ای (٢) محمد ذلفقار (٢) اشیای نورانی پرنده (٢) nde : تجربه ی نزدیک به مرگ (٢) بیگانگان باستانی (٢) برخود نوع سوم (٢) برخورد نوع چهارم (٢) ماه ساخته دست بشر (٢) کودکان نیلگون (٢) نوشته آرش فیلی (٢) برخورد نوع 3 با فرازمینی ها (٢) دروازه های شهر یزد (٢) رابرت بایرون (٢) دروازه مهریز، (٢) ufo persia (٢) شی ناشناخته (٢) کشف فسیل های (٢) عالم فرشتگان (٢) تجلی فرشتگان (٢) mufon (٢) بیگانگان باستان (٢) حادثه رزول (٢) دیدار فضایی ها از نیاکان ما (٢) نبرد آمریکا (٢) حلقه کشت زار سروستان (٢) ربوده شده (٢) اسرار مریخ (٢) سفینه فضایی در راه زمین (٢) پسر مریخی (٢) بررسی مستند ما و فرازمینی ها (٢) مستند ما وفرازمینی ها (٢) فیلم ما و فرازمینی ها (٢) نیبیرو و 2012 (٢) ارتباط با فضایی ها (٢) فرازمینی ها باستان در ایران (٢) ناگا nagas (٢) برخورد نزدیک (٢) چمن سلطان (٢) بیگانگان و رایش سوم (٢) شی نورانی در تبریز (٢) یوفو در تبریز (٢) تاریخ کهکشانی (٢) الکس کولیر (٢) آلبوم یوفوها (٢) دنیای بی جواب (٢) پایگاه فرازمینی ها در ماه (٢) دروازهای ابعاد ایران (٢) بشقاب پرنده کرج (٢) ظهور ستاره سرخ رنگ (٢) ub313 (نیبیرو ) (٢) پایان دنیا 10 سال طول می کشد (٢) یوفوهای رنگی (٢) در مریخ (٢) نیبیرو یا اردوگاه فرازمینی ها (٢) بررسی بشقاب پرنده همدان (٢) زندگی روی مریخ (٢) شواهد (٢) آتشکده میل اژدها (٢) فضایی ها (٢) شهداد کرمان (٢) نیمه تاریک ماه (٢) آرمگاه کورش (٢) خبر گزاری مهر (٢) تمدن های گمشده (٢) فرازمینی (٢) دورگه (٢) 21 دسامبر 2012 (٢) نیبیرو (٢) چاکرا زمین (٢) قمر مصنوعی (٢) توفان خورشیدی (٢) شهاب سنگ (٢) مومیایی (٢) غول (٢) چشم سوم (٢) جمشید شاه (٢) جن زده (٢) کویر شهداد (٢) سایت (٢) خورشید (٢) شیراز (٢) المپیک (٢) روایات (٢) عجیب (٢) خون آشام (٢) پیشگویی (٢) قرآن کریم (٢) فرشتگان (٢) زندگی پس از مرگ (٢) علائم ظهور (٢) شمس تبریزی (۱) آلمان نازی (۱) قسمت اول (۱) استان بوشهر (۱) fbi (۱) واقعی (۱) باکو (۱) پرواز روح (۱) مروارید (۱) دیوان (۱) شق القمر (۱) کیومرث (۱) ریکی (۱) 1997 (۱) استان مازندران (۱) عصر جدید (۱) ناشناس (۱) استان فارس (۱) مراقبه (۱) جن و پری (۱) کندالینی (۱) فالون دافا (۱) اسکندر (۱) رعد و برق (۱) مکزیک (۱) نیلوفر آبی (۱) دوبله (۱) سازمان ملل متحد (۱) شوالیه سیاه (۱) رویت (۱) طوفان نوح (۱) گل نیلوفر (۱) همترازی (۱) آتلانتیس (۱) شهرستان جم (۱) ایمپلنت (۱) ارتش آمریکا (۱) حزقیال نبی (۱) نیروی هوایی ایران (۱) جنگ ستارگان (۱) هفت آسمان (۱) تپه حسنلو (۱) کریستال (۱) خلیج فارس (۱) خبر گزاری فارس (۱) قطع برق (۱) تخت جمشید (۱) آرش کمانگیر (۱) بیش فعال (۱) تهران امروز (۱) تابناک (۱) تسخیر (۱) روسیه (۱) حدیث (۱) آبادان (۱) محمد علی طاهری (۱) همدان (۱) آخر الزمان (۱) گابریل گارسیا مارکز (۱) نظر سنجی (۱) وحشتناک (۱) نامرئی (۱) سوسک (۱) سپندارمذ (۱) باراک اوباما (۱) جنگ جهانی دوم (۱) جشن سده (۱) فضا پیما (۱) اشو زرتشت (۱) رستاخیز (۱) فروهر (۱) آواتار (۱) انگلیس (۱) تخصصی (۱) شاهنامه فردوسی (۱) فردیس (۱) خبر فوری (۱) ارواح سرگردان (۱) فوتوشاپ (۱) بازدید (۱) ترجمه (۱) حضرت علی (ع) (۱) شهر نورآباد (۱) فرشته (۱) آمریکا (۱) همکاری (۱) آتش (۱) زیبا (۱) زلزله (۱) افغانستان (۱) ایران (۱) ایرانی (۱) چین (۱) طلا (۱) دین (۱) تاریخ (۱) وبلاگ (۱) اردبیل (۱) اسلام (۱) فیلم (۱) سفر (۱) شب یلدا مبارک (۱) استیون هاوکینگ (۱) ریس جمهور (۱) غسل تعمید (۱) ایستگاه فضایی (۱) آلبوم شماره 1 (۱) یاجوج و ماجوج (۱) تکامل انسان (۱) قسمت 8 (۱) اقیانوس اطلس (۱) اصلاح ژنتیکی (۱) اثر پروانه ای (۱) شهر کوتوله ها (۱) قسمت 6 (۱) مردان و زنان (۱) عقاب کوه (۱) آخر دنیا (۱) مصر باستان (۱) راه شیری (۱) emf (۱) ایسلند (۱) قسمت سوم (۱) کتاب سرنوشت (۱) سپاسگذاری (۱) میچیو کاکو (۱) آنوناکی (۱) کلیسای کاتولیک (۱) سریال مسافران (۱) زلزله در تهران (۱) فیلم ماتریکس (۱) دیلی میل (۱) زلزله تهران (۱) کوه پردیس (۱) خدایان یونان (۱) اساطیر ایران (۱) منوتو (۱) جزیره ایستر (۱) شاهین لطفی (۱) ارابه خدایان (۱) میکاییل (۱) شهر گور (۱) دانش ایرانیان (۱) جهان موازی (۱) رویای صادقه (۱) جام حسنلو (۱) فرازمینیان (۱) زیست فرازمینی (۱) طوفان خورشیدی (۱) آیسان (۱) بخش جدید (۱) شهرستان مهر (۱) دره ستاره ها (۱) سانسکریت (۱) روح زمین (۱) چرخه عناصر زمین (۱) اشباح ghosts (۱) روح راهنما: spirit guide (۱) واسطه احضار ارواح «مدیوم» medium (۱) ادیان هندو (۱) خوشید گرفتگی و ماه گرفتگی (۱) خسوف و کسوف (۱) پدیده نورانی (۱) فیلم شی نورانی (۱) artor-h5 rq (۱) 21 دسامبر2012 (۱) سایت نجوم ایران (۱) عجایب المخلوقات و غرایب الموجودات (۱) چاکرا ریشه (۱) چارا خاجی (۱) چاکرا قلب (۱) چاکرا گلو (۱) گورستان سفید چاه (۱) ریگ جن (۱) کاسی ها (۱) طرح بزرگ (۱) موجودات غیر اورگانیک (۱) حقیقت خاموش (۱) معجزه های قرآن (۱) محمد ناصری (۱) سکاها (۱) ربوده شدن (۱) نبرد خدایان (۱) 2013 (۱) خون آشام ها (۱) آسمان ایران (۱) حضرت ادم (۱) کتاب گمشده انکی (۱) سیاره شبیه زمین (۱) محافظان (۱) وزارت دفاع بریتانیا (۱) آیا مریخ قابل سکونت هست؟ (۱) سال 2018 (۱) اپیدمی جدید (۱) اپیدمی جدید مرگبار جهان را تهدید (۱) کاشف موشک در ایران باستان (۱) آرش کمانگیر و موشک (۱) یوفوهای ایران (۱) بشقاب پرندهای 21 دسامبر2012 (۱) یوفوهای 21 دسامبر2012 (۱) اومنک اونک بخشِ دوم (۱) سرگذشتِ ناگفته ی سامانه ی خورشیدی و زمین (۱) مامون بن هارون الرشید (۱) کشف پلاسیک در مصر (۱) خراب کردن اهرام (۱) 11 سیاره در قرآن (۱) یوسف 4 (۱) بررسی عکس های یوفو ایران (۱) یوفو 21 دسامبر ایران (۱) بررسی یوفوها (۱) یوفهای تبریز (۱) 3 ژانویه 2013 (۱) تاریخ دقیق باز گشت خدایان (۱) سورهای مرتبط با زیست فرازمینی (۱) بشقاب پرنده همدان (۱) شب زایش میترا (۱) مقاله های در دست نوشتن (۱) 21 دسامبر 2012 چه شد؟ (۱) حمله فضایی ها به مکزیک (۱) درگیری یوفوها در مکزیک (۱) پایان دنیا یا (۱) اردوگاه فرازمینی ها (۱) هرم در مریخ (۱) مریخ نورد «کنجکاوی (۱) آناکیم - آتلانز -بوتاس (۱) کوتوله ها-الوهیم - (۱) لیران lyrans (۱) یوفوهای زرد و نارنجی (۱) یوفو در سراسر ایران (۱) تعقیب بشقاب پرنده (۱) تعقیب بشقاب پرنده توسط آمریکا (۱) ارسال شده (۱) نوغ n3 (۱) انتشار تصویر سقوط بشقاب پرنده (۱) سقوط یک بشقاب پرنده (۱) جام جم آنلان (۱) 63 ریشتر (۱) شبه جزیز سولاوسی (۱) شی نورانی دیشب (۱) حمله فضایی ها به ایران (۱) در دست بررسی (۱) این تصاویر مونتاژ میباشد (۱) 2012 سال زمین لرزه (۱) زمین لرزه های بزرگ (۱) نیبیرو و زمین لرزه (۱) علاعم (۱) سال 2012 و 2013 (۱) ناسا هشدار داد (۱) سه یوفوکنار خورشید (۱) یوفوهای میخی (۱) یوفوهای کنار خورشید (۱) یوفوهای جدید (۱) دکتر بهرام عکاشه (۱) پدر ژئوفیزیک ایران (۱) اخطار زلزله تهران (۱) تاثیر نیبیرو بر زمین (۱) طوفان در ایران (۱) جمشید شاه و پناگاه های زیر زمینی (۱) سفر آسترال پان آندو به سیاره موطن orska (۱) آکاشا ، (۱) جنگ در راه هست (۱) مریخ نورد کنجکاو ناسا (۱) پایگاه شیطان ها و ارواح پلید (۱) برمودا ایران (۱) کشف جمجمه فرازمینی ها (۱) فرازمینی ها در مکزیک (۱) جمجمه فرازمینی ها در مکزیک (۱) حمله اتمی به ماه (۱) چرا آمریکا؟ (۱) کوه مغناطیسی (۱) تاریخ نیبرو (۱) حمله فرازمینی ها (۱) انواع بشقاب پرندها (۱) آلبوم بشقاب پرندها (۱) البوم 2 (۱) طرح ناسا برای تبدیل یم سیارک به ایستگاه فضایی (۱) ترجمه بخش سوم (۱) عدن ها و نژادهای متعدد غیر زمینی (۱) سیاکارها (۱) ظهور اهریمن (۱) موجودات اثیری و تکامل زمینی (۱) جن و اسپیریت (۱) the advent of ahriman (۱) آندرومدا 4 (۱) لیران ها (۱) پیام فرازمینی ها به ما در ایران (۱) نقاشی های پر مفهوم (۱) تلاش برای ساخت پایگاه بر روی ماه (۱) پایگاه بر روی ماه (۱) ساخت پایگاه در ماه (۱) فیلم یوفو همدان (۱) یوفو همدان (۱) بزرگراههای فضایی (۱) آل، دیو، یول (غول) (۱) جن ‌و پری، مرده آزما (مردآزما) (۱) مردم جنوب خراسان و قایات به موجودات مرموزی (۱) محسن میهن دوست - مرکز مردم شناسی ایران (۱) ماه مصنوعی (۱) سیاره مرگ (۱) گرگ سفید (۱) ترکهای آسمانی (۱) سرخ پوستان امریکا (۱) عرفان و فرازمینی ها (۱) حافظ شیرازی و فرازمینی ها (۱) حافظ مسافر زمان (۱) حافظ شیرازی در انتظار بازگشت (۱) نیو گرنج (۱) ادیان ماقبل تاریح (۱) وایکینگ‌ها (۱) شهر ایین وایکینگ ها (۱) یورش نورمن ها (۱) سگ نژادان (۱) گرگ نژادان (۱) رشد دم در انسان (۱) کودک دم دار (۱) انسان اشرف مخلوقان (رشد دم ) (۱) رعد برق و بشقاب پرنده (۱) آذررخش زئوس (۱) تخلیه بار الکترنیکی (۱) ساختار بشقاب پرندها (۱) خون آشامان (۱) (۱) خون آشام ستاره ای (۱) خون آشام احساسات (۱) وبلاگ میراث برزخ (۱) از زیگورات تا مسجد (۱) معبد خدایان (۱) زیگورات ایران (۱) پرگل مرعشی (۱) به دنبال dna فرازمینی (۱) غولها بر روی زمین بوده اند (۱) مصاحبه با زکریا سیچین (۱) پیشگویی یک خدای فرازمینی (۱) زکریا سیچین (۱) ترجمه مهر (۱) حمله به ماه (۱) سفر به ماه دروغ (۱) موجودات فضایی روی ماه (۱) اظهارات وحشت آور هوگلند (۱) تفت یزد (۱) کوهی شبیه حیوانات در ایران (۱) 22مهر و بشقاب پرنده (۱) بشقاب پرنده بر فراز تبریز (۱) مدار نیبیرو (۱) سیاره نیبیرو (۱) phoenx (۱) lights (۱) فونیکس یوفو (۱) giant ufo (۱) 26 اکتبر (۱) popocatepetl (۱) طوفان سندی (۱) رادیو صدای روسیه در اقدامی عجیب اعلام کرد: (۱) خبر گزاری ایسنا (۱) اسرار جنگ جهانی دوم (۱) اهرام مصر در زیر آب (۱) سرویس های امنیتی (۱) پروندهای مربوط به یوفوها در fbi (۱) مناطق دید شدن یوفو (۱) شکل یوفوهای ایران (۱) یوفو در باستان (۱) ارتباط خدایان به انسان ها (۱) سنگ هرمی (۱) زن ایتالیای (۱) مصاحبه و فیلم (۱) 24 شهریور (۱) فضایی یا زمینی (۱) آر کیو170 (۱) باستان شناسی ممنوعه (۱) 21 دسامبر (۱) تهدیدفرازمینی ها (۱) سیاره مصنوعی (۱) خزندها و پزوینی ها (۱) هم ترازی زمین با خورشید (۱) یوفو در تهران (۱) فروذگاه مهر آباد (۱) ufocasebook (۱) حادثه ufo جنگل rendelshem (۱) rendlesham (۱) منطقه سکوت (۱) دروازه خدایان (۱) دروازه ستارگان (۱) غسل تعمید مسیح (۱) مسیح و فضایی ها (۱) مریخی ها martians (۱) گونه های غیر زمینی انسان (۱) شامل مردم اوریون – پلیادز و سیریوس (۱) ساکنان پلیادز (۱) مردم سیریانی (۱) موتمن mothmen - سیاکارز ciakars (۱) انسانهای غیر زمینی (۱) پلیادیان: (۱) کامیلیون chameleon (۱) دایناسوری ها dinosauroids (۱) - دروپا ها dropas (۱) 2022 پایان جهان (۱) 2012 آغاز دور (۱) 2022 پایان دور (۱) تحلیل هرمنوتیک (۱) دکتر منصور رستگار فسایی (۱) نیبیرو در کرمان (۱) نیبیرو در ایران (۱) روایات پیامبران (۱) جولیا گیلارد (۱) نخست وزیر استرالیا (۱) گاردین - nbc (۱) یوفو در ایلام (۱) بشقاب پرنده ایلام (۱) جمشیدشاه و فرازمینی ها (۱) فرازمنی ها و ایمان (۱) جنگ لس آنجلس (۱) فرازمینی حمله کردن (۱) ورود فضایی ها به زمین (۱) حمله بیگانگان (۱) سازمان ملل و فضایی ها (۱) نجاد زمین (۱) سنگ آسمانی تونگوس (۱) تکنولوژی بشقاب پرندها (۱) فرازمینی ها در آمریکا (۱) قوانین کهکشانی (۱) اشیای کشف شد روزل (۱) hd 40307 (۱) سیاره تازه کشف شد (۱) سوم دسامبر 2012 (۱) ماورا طبیعبه (۱) فرشته گرگنما (۱) کودکان ایندیگو (۱) سفر به ناشناخته (۱) 2 مرداد 1391 (۱) وزارت دفاع انگلیس (۱) افتتاحیه المپیک (۱) کتاب پایان عمر (۱) پیامهای کریون از ماروا (۱) چهره واقعی زمین (۱) فرود بر مریخ (۱) سالگرد تاسیس (۱) دیده شدن یوفو در المپیک (۱) سالوسا از کره سایروس (۱) سالوسا (۱) زلزبه در ایران (۱) زلزله در تبریز (۱) زلزله در بندر عباش (۱) ساعت 3 بامداد 91/5/17 (۱) یوفو مرداد 1391 (۱) زلزله آذربایجان و هارپ (۱) شی نورانی گرم سیر (۱) پروپهای در دست تحقیق (۱) طلای خدایان (۱) سوی کیوریاسیتی (۱) اطلاعه (۱) اهداف ما (۱) شی نورانی در آمریکا (۱) شی نورانی در اروپا (۱) مایا و موجودات فضایی (۱) ربودن انسان (۱) 25 تیر 1391 (۱) آیزنهاور (۱) ژوزف بلو مریخ (۱) 26 فروردین ماه 1383 (۱) ثبت پدیدها (۱) سیگنال بیگانگان (۱) 2012&ufo (۱) 2012&ufo (۱) چینگهای (۱) gwc (۱) سلاحی مخوف (۱) شی نورانی بهبهان (۱) خبر صحفه اصلی یاهو (۱) موجودات فضایی مریخ (۱) دریای بالتیک (۱) پروژه ی seti@home (۱) گزارش خلبان (۱) دکتر هرمن اوبرت (۱) ساختار بشقاب پرندها ر (۱) آرش فیلی (۱) مواد فرازمینی (۱) کویر لوت ایران (۱) پرواز سماوی (۱) عالم فرشته (۱) علایم فرشتگان (۱) شوالیه سیاه ماواره (۱) فسیل 9 میلیون ساله (۱) کرگدن و اسب (۱) پروژه ۱۷۹۴ (۱) avro aircraft limited (۱) شی نورانی مشکوک این بار در قزوین و خراسان (۱) شی نورانی قزوین (۱) شی نورانی خراسان (۱) سنگهای تعیین مرز) (۱) کودورّو kudurru (۱) پایین افتادن آتش عجیب به پایین (۱) پرنده آتشین (۱) درون سیاه چاله ها (۱) زندگی در خارج از زمین (۱) sky-maporg (۱) ویکی اسکای (۱) اوآرجی (۱) حسین روحانی (۱) رییس جمهور منتخب ایران (۱) آشکارساز emf (۱) تابش emf چیست؟ (۱) چه سطح emf امن است؟ (۱) تایوان بیگانه (۱) دریاچه jiaming (۱) موجودات فضای تایوان (۱) ارتش مصر (۱) رمز مصر (۱) the egypt code (in farsi) رمز مصر (۱) آرش بیک (۱) تکامل نظریه کشاورزی (۱) یافته های جدید ایران (۱) سال 1355 (۱) بشقاب پرنده در تهران (۱) تعقیب بشقاب پرنده سال 1355 (۱) بشقاب پرنده 1355 (۱) تخیل و واقعیت (۱) زمانی‌که تخیل و واقعیت (۱) تاثیر صدای خیالی بر تصویر دیده شده (۱) تاثیر تصویر خیالی بر شنوایی (۱) اسناد محرمانه بشقاب پرندها (۱) جهان بین بودن و نبودن (۱) کتاب جهان های موازی (۱) یوفو در مصر (۱) بشقاب پرنده مصر (۱) جشن شادی برکناری مرسی (۱) بشقاب پرنده با سرعت 6 هزار کیلومتر (۱) بشقاب پرنده شیلی (۱) بشقاب پرنده به اندازه یک اتوبوس (۱) بشقاب پرنده تگزارس (۱) یوفو به بزرگی یک اتوبوس (۱) مشاهدات بشقاب پرندها (۱) پایه های سفینه ها (۱) قبرستان جن ها (۱) چهاربهار (۱) استان سیستان بلوچستان (۱) موجود عجیب الخلقه در پارس جنوبی (۱) کراکن در خلیج فارس (۱) هیولای خلیج فارس (۱) شش گوشه بی کران (۱) لازمه صعود به درجه عالی تر حیات (۱) 29 جولای (۱) رؤیت شیء نورانی در آسمان یزد (۱) بیابان های طبس (۱) شی نورانی در یزد (۱) یوفو در یزد (۱) رویای صادقه lucid dreaming (۱) امواج «ساب لیمینال» (۱) دورگه adamic / evadamic (۱) alpha centaurians /altairians (۱) andromedains/antarieans (۱) arcturians /browns / greys (۱) حلقه کشت زار ایران (۱) پای جدا شده سوسک (۱) امواج مغزی انسان (۱) حرکت پای سوسک توسط انسان (۱) زلزله 4 ریشتر شیراز (۱) حلقه کشت زار شیراز (۱) حلقه کشت زار (۱) نخستین شهر داریه ای ایران (۱) فیروز آباد فارس (۱) معابد آفریقایی (۱) معادن طلای انکی (۱) فن آوریهای گمشده (۱) رازهای شهر اویی (۱) اسامی فرشتگان (۱) درخت جهان (۱) / یگ دراسیل (۱) ۹ جهان (۱) جهان یخ ها / سرزمین وانن ها (۱) تمدن هخامنشیان و فرازمینی ها (۱) فرازمینی های باستان (۱) بیگانگان باستان ایران (۱) آرامگاه پادشاهان هخامنشیان (۱) کودکان رنگین کمان (۱) کودکان کریستال (۱) یوفولوژی (۱) انرژی در مکان های مقدس (۱) کانال انرژی چیست؟ (۱) یافتن یک کانال انرژی (۱) کوتوله های ایران (۱) کوتوله ها تهران (۱) کوتوله های شهداد (۱) کوتوله های ایلام (۱) انرژی اسکالر (۱) آلودگی های الکترومغناطیسی (۱) تحت رستم (۱) 3500 ساله (۱) شبکه بندی زمینی (۱) earth grid (۱) اشکال هندسی ایران (۱) اشکال هندسی ایران (۱) شی ناشناخته (۱) نقش های فرازمینی ها در تیمره ایران (۱) سنگ نگاره نیمره (۱) شی پرنده در ایران (۱) رفتن اسکندر در تاریکی بجستن آب حیات (۱) ظاهر یاجوج و ماجوج (۱) یوشو در دریا خاور (۱) اسکندر و فرازمینی ها (۱) آزمایش های ژنتیک در باستان (۱) کوهی درخشنده در آب (۱) :: مردم ستاره ای ::2 (۱) اخلاق در فرزندان ستاره ای (۱) فرزندان ستاره ای (۱) برخورد با فرازمینی ها (۱) مقابله با فرازمینی ها (۱) برنامه های فضای (۱) توران پشت کهن (۱) مکان های عجیب ایران (۱) اثار فرازمینی ها در ایران؟ (۱) کودکان بلورین (۱) مداین صالح (۱) «ستاره مرگ» (۱) موشک باستانی شمس (۱) شم فضایی انو (۱) انگشت ربات در مریخ (۱) خبر آنلان (۱) نزذیکترین سیاره شبیه زمین (۱) تمدن بسیار اسرار آمیز زرتشتیان (۱) زیرزمینی با نام درینکویو (۱) معمای در قلب کویر (۱) فرازمینی ها در شهداد (۱) تفاوت های کودکان نیلگون و بلورین (۱) تسکوپ در باستان (۱) راکتور هسته ای در باستان (۱) لباس های در دوران باستان (۱) 3 اختراع جدید ولی باستانی (۱) شباهت مغز انسان با ساختار جهان (۱) درون هر انسان یک جهان (۱) رابطه مغر انسان با جهان (۱) شباهت ساختار سلولی انسان با جهان هستی (۱) ردپای فرازمین ها (۱) ردپای فرازمینی ها در هند (۱) هند شهر افسانه ها (۱) اسرار بشقاب پرنده ها (۱) داریوش ادیب (۱) کتاب اسرار بشقابهای پرنده (۱) communion – a true story (۱) رویت بشقاب پرنده (۱) فرازمینی هابر فرازعباس آباد تهران (۱) بشقاب پرنده سال1365 (۱) عباس آباد تهران 1365 (۱) اشیای ناشناخته پرنده بر فراز آسمان شیراز (۱) یوفو شیراز 1357 (۱) فرودگاه شیراز (۱) گزارش نیرو هوای ایران (۱) اثبات رابطه امریکا با فضایی ها (۱) اثبات ارتباط با فرازمینی توسط المان (۱) افشا اسناد (۱) برخورد نوع سوم و چهارم (۱) سامورائی ها (۱) سربازان نور (۱) سلحشوران نور (۱) سلحشوران ستاره ای (۱) بی وزنی /خلأ موجود در فضا (۱) 10 درصد مغز (۱) (بوریس کیپر یانوویچ (۱) وظایف فروهر ها (۱) انواع فروهر ها (۱) فروهر چیست (۱) سه طبقه از فرشتگان (۱) کودکان نیلگون (indigo children) (۱) کودکان بلورین (crystal children) (۱) نیرویی مافوق بشری دارند (۱) مطالعات علمی در زمینه مراقبه (۱) آئین نور و روشنایی (۱) آئین یاستانی (۱) بازپیدایی (۱) تناسخ حقیقت یا توهم (۱) عالم ذرّ (۱) ارتباط با عالم ذر (۱) ورود انسان به زمین (۱) الگوی فرازیستی (۱) الگوهای فرازیستی مردمان زاده نو (۱) تشریح جزئیاتی پس از حس نزدیک به مرگ (nde (۱) شهریار - باباطاهر (۱) پادشاهان پیشدادی (۱) منوچهر (منوش چیثرا manush – tchithra ) (۱) آتش و آتشکده (۱) جهان بینی زرتشت (۱) سرورده های زرتشت گاثاها (۱) فال کوزه /فالگوش (۱) قاشق زنی /کجاوه بازی (۱) شال اندازی/آش نذری (۱) کوزه شکستن / شیر سنگی (۱) وجود آب در مریخ (۱) مریخ دارای حیات (۱) کانال آب در مریخ (۱) ایجاد کانال آب در مریخ (۱) angel therapy (۱) فرشته درمانی (۱) گفتگو با فرشته ها (۱) دکتر دورین ویرچو (doreen virtue) (۱) ربوده شدن توسط فرازمینی ها (۱) ماده، ذهن (۱) بُعد‏های بالاتر (shutterstock*) (۱) پدیده‌های مافوق طبیعی (۱) نظریه‌ی ام (۱) اجسام کروی در عکس (۱) اجسام کروی (۱) روح یا گرد و غبار (۱) اسرار گل نیلوفر (۱) عمر گل نیلوفر (۱) انرژی چی (۱) انرژی نهفته در بدن (۱) احساسات ما (۱) شهرستان مرند (۱) شی نورانی مرند (۱) شی نورانی 30 اردیبهشت (۱) تصویر شی نورانی مرند (۱) کتاب مخفیگاه فوق سری بشقاب (۱) فرازمینی ها به زمین می ایند !!! (۱) تایید وجود (۱) آسمان ژاپن (۱) بشقاب پرنده ساخت نازی (۱) یوفوهای زمینی (۱) مجله راه زندگی (۱) مرموزترین نوشته های دنیا (۱) مقاله وینیچ /کتابخانه عرفان (۱) کتاب اورینتا /کراپتوس (۱) رمزهای بیل (۱) نبرد 2 جنگنده روسیه با بشقاب پرندها (۱) بشقاب پرندها در دریا خزر (۱) 28 اگوست 1991 (۱) یوفو در خلیج فارس (۱) تعقیب بشقاب پرنده در تهران (۱) سرتیپ جعفری (۱) 28 شهریور 1388 (۱) evp (۱) یوفو پرشیا (۱) لوح فلزی (۱) انسان نوع سوم (۱) نظریه عرفانی نفوز بیگانگان (۱) متون باستانی نگ حمادی (۱) دراگونها و خزندگان (۱) cassiopaeans / draconian reptilians (۱) دورگه هایel's یا el /iguaniods (۱) hybrids / mixed species (۱) hydra reptilians/insectiods / mantas (۱) پرواز عجیب بر فراز منهتن (۱) ماجرا ربوده شدن لیندا (۱) فصل اول / قسمت اول شواهد (۱) قمر تیتان (۱) دریاچه مایع بر قمر تایتان (۱) حیات در قمر تایتان (۱) قمر یخی کیوان (۱) 7 آذر درخشان (۱) دنباله دار آیسان (۱) وراثت و زادولد در مردمان ستاره ای (۱) زادولد در مردمان ستاره ای (۱) obe : تجربه ی خروج از بدن (۱) rem : حرکت سریع چشم (مرحله ای مهم در حین خواب) (۱) ادیسون و ماشین روح (۱) frank’s box ) (۱) روح ماشین (۱) دنباله دار قرن (۱) جام حسنلو نبرد خدایان با دیو (۱) بی حرکت شدن بدن (۱) تحلیل نماد فر و هر (۱) پدید تکامل معکوس در مردمان ستاره ای (۱) بحران دریافت اطلاعات بی شمار (۱) بحران مردمان ستاره ای (۱) جمجمه های کریستال (۱) فرضیه بیگانگان باستان (۱) کریستال ها (۱) بررسی ای نو از تئوری بیگانگان باستانی (۱) برخورد نیروی هوایی ایران با اشیای ناشناخته پرنده (۱) پهپاد در ایران (۱) سکونت در راه شیری (۱) سیاره های قابل زیست در راه شیری (۱) سقوط ستاره ی در قشم (۱) دروازه ابعاد جزیر قشم (۱) موجودات غریب فضایی (۱) روئیت شئ نورانی مشکوک بر فراز عسلویه (۱) شی نورانی در بوشهر (۱) اجساد بیگانگان (۱) اجساد بیگانگان در طول تاریخ (۱) شی نورانی در آسمان دزفول (۱) شی نورانی اهواز (۱) طبقه بندی یوفوها (ufo categorization) (۱) سیستم والی (vallee system) (۱) سیستم هینک (hynek system (۱) شی نورانی در آسمان یاسوج (۱) شی نورانی 23 آذر ماه 1392 (۱) کاشته (۱) عامل جاسوسی در هاله ها (۱) برگزدیدها (۱) بشر قبل از انسان (۱) تمدن های قبل حضرت ادم (۱) حی بن یقظان (۱) ابن سینا و تمثیل عرفانی (۱) سفر سماویی (۱) اژدها در ایران (۱) کشف اسکلت اژدها (۱) planet x (۱) سیاره نهم (۱) سیاره ایکس (۱)
دوستان من اولین گروه تخصصی یوفولوژی ایران علوم ناشناخته .: چیز دانلود :. دنیای اسرار آمیز بیگانگان باستانی دنیای ماوراء الطبیعه کتاب گمشده .: موجودات فضایی :. یوفوها در تهران .: من ملکه رویاها هستم :. پايگاه دانلود رايگان كتاب دنیای بی جواب کد جاوا هتلداری .:: fungozar ::. اســــکــین بنر سایت دوستیابی فال و طالع بینی فالگو لینک های دوست داشتنی بزرگترین مرکز بازی آنلاین بُعـد ناشناخته علـم! پیشرفت در صنعت فضایی یوفو (بشقاب پرنده) ما و فرازمینی ها aphrodite هوش فرازمینی هفت کشور پرتال زیگور طراح قالب