ARASH
تماس با من
پروفایل مندر اين وبلاگ
در كل اينترنت
آرشیو وبلاگ
      حمایت از موجودات فضایی (.حمایت از موجودات فضایی .بررسی یوفوها و زیست فرازمینی -علوم متافیزیک و ماورا طبیعی)
حضور فرازمینی ها توان حرکتی را از ما گرفته بودن! نویسنده: ARASH - ۱۳٩٢/٥/٢٠

با سلام خدمت شما 
گروه" یوفوپرشیا" در راستای بالا بردن سطح دانش علوم یوفولوژیست در جامعه فارسی زبان سعی در تنظیم سری مطالبی کرد، که امروز برای شما گزارشی از مجله راه زندگی در به نام " حضور فرازمینی ها توان حرکتی را از ما گرفته بودن" را قرار می دهیم  
یکی از اصلی ترین معیار های سنجش واقع یوفو"اشیای ناشناخته پرنده" در بین تیم های علوم ماورایی و یوفولوژیست معیار زیر می باشد که برای شما قرار داده ایم
این معیار هم در زمینه روح شناسی و جن شناسی و هم در زمینه علوم یوفولوژیست استفاده می شود .
شما می توانید مستند های در این زمینه را از شبکه LIFE 1 به زبان فارسی نیز مشاهد کنید.

برخورد های نوع یک تا چهار به شرح زیر می باشد

برخورد نوع اول : شما شی بیگانه ای را می بینید .

برخورد نوع دوم : زمانی است که مدرک مستندی از آن شی یا موجود داشته باشید مثل علائم دایره ها و ...

 

برخورد نوع سوم : شما با آنها تماس پیدا می کنید .

 

برخورد نوع چهارم : برای انسان این برخورد می تواند وحشتناک ترین اتفاق در زندگیش باشد و زمانی اتفاق می افتد که آنها شما را ببینند و ببرند .

 

 .................................................................................................................

حضور فرازمینی ها توان حرکتی را از ما گرفته بودن!

مجله راه زندگی اول اردیبهشت 87 شماره 260 

 تهیه و تنظیم توسط:  گروه"حمایت از موجودات فضایی"این نوع برخورد در جایگاه برخورد نوع سوم و چهارم قرار می گیرد .


در آن غروب گرم تابستانی ، من و همسرم در ایوان منزلمان نشسته بودیم و قهوه می خوردیم .
آسمان بسیار صاف بود و ستاره های کم کم در آن نمایان می شدند . ما در آن زمان ،در منطقه ای دور افتاده نزدیک دهکده ای کم جمعیت زندگی می کردیم . در اطراف منزلمان ، چند زمین کشاورزی بزرگ قرار داشتند که همگی متعلق به خانواده شوهرم بودند
ستاره ها به نحوی زیبا و خیره کننده در آسمان به ما چشمکا می زدند و آسمان آن قدر صاف بود که حتی کهکشان راه شیری را می شد دید . کم ترین نسیمی نمی وزید ولی ماه در آسمان هنوز دیده نمی شد . همه جا در سکوت مطالق فرو رفته بود و کوچک ترین صدایی به گوش نمی رسید . از آنجا که شب ها ، نور ستارگان و مهتاب فضای ایوان منزلمان را کاملا روشن می کرد ، چراغی در بیرون روشن نکرده بودیم . همه جا آن قدر ساکت بود که حتی صدای بهم خوردن بال یک مگس به گوش می رسید .
من و شوهرم که از آن سکوت و آرامش لذت می بردیم ، در سکوت قهوه می خوردیم و غرق زیبایی آسمان شامگاهی و ستارگان درخشان بودیم .

در حالی که نگاه هر دو نفرمان به آسمان بود ، ناگهان چیزی را دیدیم که ابتدا تصویر کردیم یک هوا پیما است . جای تعجبی نداشت ، چون در چند کیلومتری منزلمان فرودگاه قرار داشت . ولی طولی نکشید که متوجه موضوع عجیبی شدیم ! این هواپیما به نحوی غیر عادی و خیلی آرام حرکت می کرد و هیچ صدایی هم نداشت . ما که در آسمان ، به وفور شاهد رفت وآمد هواپیماها بودیم . مگر می شد حرکت هواپیما در آسمان هیچ صدایی ایجاد نکند؟ یا به چه علت ممکن بود که یک هواپیما تا این حد ، آهسته حرکت کند؟!
به همین علت هم من و شوهرم ، از دیدن آن تعجب کردیم و منتظر شنیدن صدای هواپیما بودیم . ولی هرگز صدای به گوشمان نرسید. در حالی که هر دو ، مات و مبهوت و شگفت زده به آسمان می نگریستیم ، متوجه شدیم که آن شیء عجیب از سمت شمال به جنوب در حرکت است و گاهی مسیر حرکتش را برعکس می کند، ولی به هیچ وجه صدایی تولید نمیکرد. حدود بیست دقیقه تمام آن شیء بالای سرمان حرکت می کرد تا اینکه ناگهان سرعتش به نحو عجیبی زیاد شد ، بعد به ما نزدیک و نزدیک تر شد. وقتی درست بالای سرمان قرار گرفت دوباره از سرعتش کاسته شد. جالا دیگر می توانستیم به خوبی آن را ببینم . دست کم سه چراغ  سفید رنگ و درخشان در سه گوشه زوایای مثلث شکلش به چشم می خورند. طرح مثلثی آن در دل آسمان شب و در لا به لای ستارگان درخشان به خوبی مشخص بود. چراغ هایش به نحوی جابجا می شدند که قادر به توصیفش نیستم. انگار هر چند ثانیه یک بار ، یکی جای خود را به دیگری می داد. فقط یک نور خیلی خیره کننده و درخشان در وسط مثلث به چشم می خورد که مکان ثابتی داشت و تغییر جهت نمی داد. انگار مرکز ثقل آن مثلث همان نور خیره کننده سفید رنگ بود!
به نظر می رسید بقیه چراغ ها نور خود را از آن می گرفتند و ما اسم آن را نور اصلی گذاشتیم . در حالی که شیء مثلثی شکل به سمت ما نزدیک می شد، به نظر می رسید حرکتی آرام به سوی عقب و جلو داشت و تکان تکان می خورد. وقتی کاملا به ما نزدیک شد،نوری درخشان از وسط نور اصلی به آرامی روی ما پرتو انداخت که کاملا روی من و شوهرم نشانه رفته بود. ما بدون اینکه قادر به هیچگونه حرکتی باشیم ، در سکوت با حالتی بیمناک سر جایمان نشسته بودیم و هیچ کلمه ای از دهانمان بیرون نمی آمد.
انگار آن نور خیره کننده که روی ما پرتو افکنده بود، با نیرویی عجیب و غیر قابل توصیف ، توان هر حرکتی را از ما گرفته بود. در واقع سر جایمان میخکوب شده بودیم و احساس عجیبی داشتیم . نمی توانم آن احساس را به درستی برایتان توصیف کنم. احساس عجیبی داشتیم . نمی توانم آن احساس بشری و طبیعی نبود. انگار نیرویی ناشناخته و قوی ذهن مان را تحت کنترول خود قرار داده بود . احساس می کردیم از داخل شیء مثلثی شکل ، تحت کنترل خود قرار داده بود.
احساس می کردیم از داخل شیء مثلثی شکل، تحت عکسبرداری یا فیلمبرداری قرار گرفته بویم.
حدود بیست ثانیه نور درخشان روی ما قرار داشت و شیء مثلثی شکل بی حرکت بالای سرمان بود.انگار از داخل آن روی ما تحقیقات و بررسی هایی صورت می گرفت . طی آن مدت ، من و شوهرم هیچ حرکتی نداشتیم یعنی قادر به تکان خوردن یا حرف زدن نبودیم .فقط به آن صحنه عجیب و باور نکردنی می نگریستیم ، تا اینکه سرانجام به نظر رسید کار تحقیق و بررسی به پایان رسید.
چرا که شیء مثلثی شکل به آرامی به حرکت در آمد و از ما به سمت جنوب فاصله گرفت. همزمان ، پرتوی نور خیره کننده نیز به سمت دیگری افکنده شد. شیء عجیب پس از چند دقیقه در لابه لای کوه های اطراف از نظر ناپدید شد.

 

به محض ناپدید شدن آن، تازه من و شوهرم توانستیم حرکتی به خود بدهیم و نگاه خیره مان را از آسمان برگیریم.
قهوه هایمان سرد سرد شده بودند و احساس می کردیم مدت زمان زیادی در آن حال مثل دو مجسمه قرار داشتیم. در آن هوای گرم تابستانی ، سردمان شده بود و به خود می لرزیدیم.
وقتی سرانجام توانستیم حرف بزنیم ، هر دو به هم گفتیم که آن چه دیده بودیم، هواپیما نبود. امکان نداشت هواپیما آن شکلی باشد.

 

چون هواپیما آن شکلی نبود، نمی توانست تا آن حد به ما نزدیک شود و مهم تر از همه نمی توانست بدون ایجاد کوچکترین صدایی در آسمان حرکت کند .
ما در آن غروب ، شاهد چیزی بودیم که تا به حال ندیده و نشنیده بودیم. پس از مدتی هر دو به این نتیجه رسیدیم که آنچه آن شب دیده بودیم ، یک بشقاب پرنده بود که به این سیاره تعلق نداشت . آن شب هیچکدام نتوانستیم بخوابیم و بشقاب پرنده مثلثی شکل تا مدت ها ، ذهن مان را به خود اشغال کرده بود.
من و شوهرم ، هر دو افرادی منطقی و سالم هستیم و سوگند یاد می کنم که آن شب دچار خیالات و توهمات نشده بودیم .
آن تجربه ای تا حدی ناشناخته و عجیب بود که اعتقادات و باورهایمان را نسبت به موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها ، برای همیشه تغییر داد. حالا هر دو به شدت باور داریم که قطعا در این جهان تنها نیستیم و موجودات دیگری وجود دارند که برای ما ناشناخته هستند، ولی از ما شناخت کاملی دارند و با گشت و گذار در جهان ما می خواهند بررسی ها و تحقیقاتی گسترده انجام دهند.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبعhttp://aufo.persianblog.ir/ امکان پذیر می باشد 
.................................................................................................................. 
 

 

  نظرات ()
مطالب اخیر مستند های نشنال جئوگرافیک: بیگانگان فضایی مشاهده شیء ناشناخته پرنده در حوالی شهر خوزی در شهرستان مُهر + عکس شوالیه ی سیاه ماهواره ی از 13000 سال پیش تا 2016 ویدیویی بسیار عجیب از یک بشقاب پرنده که در یک گرداب آسمانی ناپدید می شود ! نشان مخصوص فرشتگان خروج روح از بدن پرواز سماوی آیا فرشتگان وجود دارند ؟ کشف نهمین سیاره منظومه شمسی کشف اسکلت یک اژدها در ایران مردمان ستاره ای (بخش تولد یک ستاره ای و مرگ یک انسان زمینی
کلمات کلیدی وبلاگ مقاله ها (۱٠٤) عجیب اما واقعی (٦٦) خبر ها (٦۱) دربارهی موجودات فضایی (٤٦) بشقاب پرنده (٤٤) مقاله های ارسالی (٤۳) باستان شناسی (٢۳) شی نورانی (٢۳) موجودات فضایی (٢٠) متافیزیک (۱٧) 18خرداد1391 (۱٦) 2012 (۱٦) در ایران (۱٥) باورهای مردم (۱٤) شی نورانی در همدان (۱۳) انسان های عجیب (۱۳) نجوم (۱۳) سیستم کنترول ذهن (۱۳) منطقهarea51 - 51 (۱۳) سیاره های قابل زیست (۱۱) ufo (۱٠) عمومی (۱٠) ناسا (۱٠) 20222012 (۱٠) چاکرا (۱٠) یوفو (۱٠) بذر ستاره ای (٩) مردمان ستاره ای (٩) ما و فرازمینی ها (٩) ارواح (۸) یوفو در ایران (۸) پیام فضایی ها به ما (۸) تصاویر (۸) تحقیقات آرش فیلی (۸) زامبی (٧) مستند (٧) اهل سیستم ستاره ای پلیدیان (٧) آلایا (٧) مشاهد شی نورانی در آسمان شهرهای ایران (٧) دانلود (٧) دیو (٦) دانش کیهان (٦) مردم ستاره ای (٦) دست نوشته های من (٥) گرگینه (٥) سیاره نیبیرو (٥) موجودات ماوراطبیعی (٥) شکارچیان یوفو (٥) بررسی ها (٥) در حال بررسی (٥) جنیان (٥) سیاست مداران (٥) درباره خودم (٥) حمله فضایی ها (٥) علم اعداد (٥) قوم مایا (٥) دیدنی (٥) کودکان عجیب (٥) مریخ (٥) تقسیم بندی موجودات فضایی (٤) آدم کوتوله ها (٤) دوبله فارسی (٤) دنیای اسرار آمیز (٤) روانشناسی (٤) شی نورانی در تهران (٤) عکس های شی نورانی (٤) پایان دنیا (٤) درباره ما (٤) آدم خواری (٤) روح (٤) یوفو در نزدیکی خورشید (٤) ما و فرا زمینی ها (٤) صدای روسیه (٤) فرازمینی ها (٤) ماه (٤) بشقاب پرندها (٤) سیاهچاله (٤) میترایسم یا مهرپرستی (٤) فرازمبنی ها (٤) برسی پدید شی نورانی (٤) آیات و نشانه های وجود زیست فرازمینی (۳) مثلث برمودا (۳) تست های روانشناسی (۳) جن (۳) قرآن (۳) بعد ناشناخته علم (۳) اشیای نورانی (۳) بیگانگان (۳) ترسناک (۳) نیبیرو در راه (۳) کتاب (۳) مستند ما و فرازمینی ها (۳) هاله (۳) آخر زمان (۳) اهرام مصر (۳) نامه هایی از آندرومدا (۳) بیگانگان باستان (۳) ریاضیات (۳) حلقه کشتزار (۳) شبکه من تو (۳) یوفولوژیست (۳) هارپ (۳) موجودات دورگه (۳) ماه در تسخیر فضایی ها (۳) یوفو در کرج (۳) علمی تخیلی (۳) نوسترآداموس (۳) جنگ یوفوها (۳) مصر (۳) ماهواره یا قمر مصنوعی چیست ؟ (۳) الکس کولیر (٢) بشقاب پرنده کرج (٢) کودکان نیلگون (٢) ماه ساخته دست بشر (٢) همکاری (٢) ناگا nagas (٢) پایان دنیا 10 سال طول می کشد (٢) توفان خورشیدی (٢) شی نورانی در تبریز (٢) قرآن کریم (٢) تمدن های گمشده (٢) دنیای بی جواب (٢) المپیک (٢) ربوده شده (٢) بررسی مستند ما و فرازمینی ها (٢) فیلم ما و فرازمینی ها (٢) یوفوهای رنگی (٢) نوشته آرش فیلی (٢) 21 دسامبر 2012 (٢) حادثه رزول (٢) اسرار مریخ (٢) بیگانگان و رایش سوم (٢) یوفو در تبریز (٢) پایگاه فرازمینی ها در ماه (٢) نیبیرو و 2012 (٢) غول (٢) خورشید (٢) حضور فرازمینی ها (٢) nde : تجربه ی نزدیک به مرگ (٢) چشم سوم (٢) تجلی فرشتگان (٢) برخورد نوع 3 با فرازمینی ها (٢) پسر مریخی (٢) دروازه مهریز، (٢) شی نورانی در ایران (٢) روایات (٢) نیبیرو (٢) جن زده (٢) دورگه (٢) آرمگاه کورش (٢) علائم ظهور (٢) کویر شهداد (٢) دیدار فضایی ها از نیاکان ما (٢) آتشکده میل اژدها (٢) شواهد (٢) عجیب (٢) فرازمینی ها باستان در ایران (٢) دروازهای ابعاد ایران (٢) مستند ما وفرازمینی ها (٢) نیبیرو یا اردوگاه فرازمینی ها (٢) مومیایی (٢) چمن سلطان (٢) آلبوم یوفوها (٢) نیمه تاریک ماه (٢) زندگی پس از مرگ (٢) حلقه کشت زار سروستان (٢) در مریخ (٢) خبر گزاری مهر (٢) زندگی روی مریخ (٢) ufo persia (٢) ظهور ستاره سرخ رنگ (٢) ub313 (نیبیرو ) (٢) تاریخ کهکشانی (٢) جمشید شاه (٢) بررسی بشقاب پرنده همدان (٢) کشف فسیل های (٢) محمد ذلفقار (٢) گزارش (٢) قمر مصنوعی (٢) دروازه های شهر یزد (٢) شی ناشناخته (٢) چالش های مردمان ستاره ای (٢) سفینه فضایی در راه زمین (٢) خون آشام (٢) فرشتگان (٢) پیشگویی (٢) نبرد آمریکا (٢) برخورد نزدیک (٢) اشیای نورانی پرنده (٢) سایت (٢) چاکرا زمین (٢) برخورد نوع چهارم (٢) عالم فرشتگان (٢) رابرت بایرون (٢) کوتوله های شهداد (۱) کودورّو kudurru (۱) زندگی در خارج از زمین (۱) تابش emf چیست؟ (۱) تکامل نظریه کشاورزی (۱) شش گوشه بی کران (۱) دورگه هایel's یا el /iguaniods (۱) بشقاب پرندها در دریا خزر (۱) evp (۱) جام حسنلو نبرد خدایان با دیو (۱) قمر یخی کیوان (۱) پدید تکامل معکوس در مردمان ستاره ای (۱) جمجمه های کریستال (۱) کتاب اسرار بشقابهای پرنده (۱) کودکان بلورین (crystal children) (۱) عمر گل نیلوفر (۱) شهرستان مرند (۱) اجساد بیگانگان در طول تاریخ (۱) اژدها در ایران (۱) عالم فرشته (۱) دین (۱) ایران (۱) فیلم (۱) مرموزترین نوشته های دنیا (۱) تعقیب بشقاب پرنده در تهران (۱) شب یلدا مبارک (۱) سپاسگذاری (۱) میچیو کاکو (۱) کلیسای کاتولیک (۱) محمد ناصری (۱) زلزله در بندر عباش (۱) پروپهای در دست تحقیق (۱) خزندها و پزوینی ها (۱) lights (۱) فرازمینی ها در آمریکا (۱) سازمان ملل و فضایی ها (۱) آتش (۱) باراک اوباما (۱) دیوان (۱) کندالینی (۱) مراقبه (۱) تهران امروز (۱) تپه حسنلو (۱) دنباله دار قرن (۱) سیاره های قابل زیست در راه شیری (۱) تسکوپ در باستان (۱) سلحشوران نور (۱) انواع فروهر ها (۱) آئین نور و روشنایی (۱) الگوی فرازیستی (۱) تصویر شی نورانی مرند (۱) فرازمینی ها به زمین می ایند !!! (۱) یوفوهای زمینی (۱) بشر قبل از انسان (۱) بشقاب پرنده بر فراز تبریز (۱) مدار نیبیرو (۱) سنگ آسمانی تونگوس (۱) دایناسوری ها dinosauroids (۱) 21 دسامبر 2012 چه شد؟ (۱) حمله فضایی ها به مکزیک (۱) کشف پلاسیک در مصر (۱) تاریخ دقیق باز گشت خدایان (۱) سیاکارها (۱) رفتن اسکندر در تاریکی بجستن آب حیات (۱) حافظ شیرازی در انتظار بازگشت (۱) زیگورات ایران (۱) به دنبال dna فرازمینی (۱) تمدن هخامنشیان و فرازمینی ها (۱) earth grid (۱) معابد آفریقایی (۱) معادن طلای انکی (۱) سنگهای تعیین مرز) (۱) کتاب جهان های موازی (۱) بشقاب پرنده مصر (۱) بشقاب پرنده تگزارس (۱) کراکن در خلیج فارس (۱) ماجرا ربوده شدن لیندا (۱) فروذگاه مهر آباد (۱) ufocasebook (۱) مسیح و فضایی ها (۱) چهره واقعی زمین (۱) تحت حمایت (۱) چاکرا گلو (۱) روح زمین (۱) قسمت 6 (۱) بخش جدید (۱) فضایی ها (۱) کیومرث (۱) ناشناس (۱) اساطیر ایران (۱) حضرت ادم (۱) نامرئی (۱) خبر صحفه اصلی یاهو (۱) ثبت پدیدها (۱) پیامهای کریون از ماروا (۱) سالگرد تاسیس (۱) شی نورانی گرم سیر (۱) سوی کیوریاسیتی (۱) مصر باستان (۱) emf (۱) زلزله تهران (۱) ارواح سرگردان (۱) اشو زرتشت (۱) طلای خدایان (۱) مصاحبه و فیلم (۱) 26 اکتبر (۱) مردم سیریانی (۱) یوفوهای جدید (۱) آواتار (۱) فردیس (۱) 1997 (۱) تخت جمشید (۱) فضایی یا زمینی (۱) هرم در مریخ (۱) مناطق دید شدن یوفو (۱) تکنولوژی بشقاب پرندها (۱) ماورا طبیعبه (۱) نیبیرو در کرمان (۱) روایات پیامبران (۱) زمین لرزه های بزرگ (۱) ناسا هشدار داد (۱) دکتر بهرام عکاشه (۱) یوفو 21 دسامبر ایران (۱) کوهی درخشنده در آب (۱) کودک دم دار (۱) حلقه کشت زار (۱) بشقاب پرنده 1355 (۱) لازمه صعود به درجه عالی تر حیات (۱) نبرد 2 جنگنده روسیه با بشقاب پرندها (۱) شی نورانی در آسمان یاسوج (۱) شباهت ساختار سلولی انسان با جهان هستی (۱) بشقاب پرنده سال1365 (۱) یوفو شیراز 1357 (۱) شال اندازی/آش نذری (۱) اجسام کروی (۱) انرژی چی (۱) اجساد بیگانگان (۱) کاشته (۱) planet x (۱) سفر (۱) تحلیل نماد فر و هر (۱) برخورد نیروی هوایی ایران با اشیای ناشناخته پرنده (۱) طبقه بندی یوفوها (ufo categorization) (۱) بازپیدایی (۱) منوچهر (منوش چیثرا manush – tchithra ) (۱) فرشته درمانی (۱) ufopersia (۱) سفر سماویی (۱) فسیل 9 میلیون ساله (۱) اوآرجی (۱) ارتش مصر (۱) بشقاب پرنده در تهران (۱) رؤیت شیء نورانی در آسمان یزد (۱) رویای صادقه lucid dreaming (۱) متون باستانی نگ حمادی (۱) obe : تجربه ی خروج از بدن (۱) فصل اول / قسمت اول شواهد (۱) شهرستان مهر (۱) طرح بزرگ (۱) حقیقت خاموش (۱) آسمان ایران (۱) وزارت دفاع بریتانیا (۱) محافظان (۱) 21 دسامبر2012 (۱) روح راهنما: spirit guide (۱) پرواز روح (۱) ایرانی (۱) موشک باستانی شمس (۱) فرازمینی ها در شهداد (۱) موجودات غریب فضایی (۱) سیستم والی (vallee system) (۱) شی نورانی اهواز (۱) شباهت مغز انسان با ساختار جهان (۱) رویت بشقاب پرنده (۱) افشا اسناد (۱) برخورد نوع سوم و چهارم (۱) کانال آب در مریخ (۱) ویکی اسکای (۱) سال 1355 (۱) پایه های سفینه ها (۱) یوفو در یزد (۱) امواج «ساب لیمینال» (۱) دورگه adamic / evadamic (۱) دراگونها و خزندگان (۱) بیگانگان باستانی (۱) یوفوهای 21 دسامبر2012 (۱) سورهای مرتبط با زیست فرازمینی (۱) نقش های فرازمینی ها در تیمره ایران (۱) یوشو در دریا خاور (۱) آذررخش زئوس (۱) خون آشام ستاره ای (۱) زکریا سیچین (۱) شم فضایی انو (۱) کودکان بلورین (۱) درخت جهان (۱) کانال انرژی چیست؟ (۱) تحت رستم (۱) سریال مسافران (۱) 26 فروردین ماه 1383 (۱) ایستگاه فضایی (۱) آرش کمانگیر (۱) مقابله با فرازمینی ها (۱) ترکهای آسمانی (۱) تخلیه بار الکترنیکی (۱) پیشگویی یک خدای فرازمینی (۱) حمله به ماه (۱) این تصاویر مونتاژ میباشد (۱) آیا مریخ قابل سکونت هست؟ (۱) اپیدمی جدید (۱) بشقاب پرندهای 21 دسامبر2012 (۱) چرا آمریکا؟ (۱) سیاره تازه کشف شد (۱) آناکیم - آتلانز -بوتاس (۱) گونه های غیر زمینی انسان (۱) 2012 آغاز دور (۱) تحلیل هرمنوتیک (۱) جولیا گیلارد (۱) گاردین - nbc (۱) تعقیب بشقاب پرنده (۱) در دست بررسی (۱) جزیره ایستر (۱) شهر گور (۱) سیاره شبیه زمین (۱) چاکرا ریشه (۱) سالوسا (۱) آخر الزمان (۱) تخصصی (۱) شق القمر (۱) جن و پری (۱) فالون دافا (۱) کریستال (۱) شهرستان جم (۱) ایمپلنت (۱) نیروی هوایی ایران (۱) اسامی فرشتگان (۱) کرگدن و اسب (۱) پرنده آتشین (۱) تعقیب بشقاب پرنده سال 1355 (۱) تاثیر تصویر خیالی بر شنوایی (۱) چهاربهار (۱) بیابان های طبس (۱) برخود نوع سوم (۱) rem : حرکت سریع چشم (مرحله ای مهم در حین خواب) (۱) 7 آذر درخشان (۱) زادولد در مردمان ستاره ای (۱) پهپاد در ایران (۱) سقوط ستاره ی در قشم (۱) اثبات رابطه امریکا با فضایی ها (۱) نیرویی مافوق بشری دارند (۱) تناسخ حقیقت یا توهم (۱) وجود آب در مریخ (۱) angel therapy (۱) بیگانگان در روسیه (۱) ابن سینا و تمثیل عرفانی (۱) وبلاگ (۱) اپیدمی جدید مرگبار جهان را تهدید (۱) یوفوهای ایران (۱) سرگذشتِ ناگفته ی سامانه ی خورشیدی و زمین (۱) مامون بن هارون الرشید (۱) آلبوم بشقاب پرندها (۱) حمله اتمی به ماه (۱) فیلم یوفو همدان (۱) محسن میهن دوست - مرکز مردم شناسی ایران (۱) شی پرنده در ایران (۱) اخلاق در فرزندان ستاره ای (۱) گرگ سفید (۱) ساختار بشقاب پرندها (۱) وبلاگ میراث برزخ (۱) ترجمه مهر (۱) ژوزف بلو مریخ (۱) 2012&ufo (۱) کوتوله ها-الوهیم - (۱) شامل مردم اوریون – پلیادز و سیریوس (۱) 2022 پایان جهان (۱) نخست وزیر استرالیا (۱) طوفان سندی (۱) نجاد زمین (۱) نیبیرو و زمین لرزه (۱) مریخ نورد کنجکاو ناسا (۱) تعقیب بشقاب پرنده توسط آمریکا (۱) بررسی یوفوها (۱) برمودا ایران (۱) :: مردم ستاره ای ::2 (۱) برخورد با فرازمینی ها (۱) موجودات فضایی روی ماه (۱) مکان های عجیب ایران (۱) تمدن بسیار اسرار آمیز زرتشتیان (۱) امواج مغزی انسان (۱) حلقه کشت زار شیراز (۱) تایوان بیگانه (۱) موجودات فضای تایوان (۱) یوفو به بزرگی یک اتوبوس (۱) هیولای خلیج فارس (۱) arcturians /browns / greys (۱) انسان نوع سوم (۱) مقاله وینیچ /کتابخانه عرفان (۱) رمزهای بیل (۱) روئیت شئ نورانی مشکوک بر فراز عسلویه (۱) شی نورانی 23 آذر ماه 1392 (۱) 10 درصد مغز (۱) جهان بینی زرتشت (۱) قاشق زنی /کجاوه بازی (۱) انرژی نهفته در بدن (۱) بشقاب پرنده ساخت نازی (۱) عامل جاسوسی در هاله ها (۱) افغانستان (۱) تابناک (۱) جنگ ستارگان (۱) زلزله آذربایجان و هارپ (۱) ادیان هندو (۱) خسوف و کسوف (۱) شی نورانی بهبهان (۱) موجودات فضایی مریخ (۱) اطلاعه (۱) ایسلند (۱) سفر به ناشناخته (۱) دروازه خدایان (۱) یاجوج و ماجوج (۱) فیلم ماتریکس (۱) آیسان (۱) چاکرا قلب (۱) دریای بالتیک (۱) gwc (۱) زلزله (۱) چین (۱) ترجمه (۱) فروهر (۱) واقعی (۱) استان مازندران (۱) شوالیه سیاه (۱) تکامل انسان (۱) استیون هاوکینگ (۱) منوتو (۱) کاسی ها (۱) آندرومدا 4 (۱) لیران ها (۱) ادیان ماقبل تاریح (۱) کودکان رنگین کمان (۱) زلزله 4 ریشتر شیراز (۱) نخستین شهر داریه ای ایران (۱) فیروز آباد فارس (۱) شی نورانی مشکوک این بار در قزوین و خراسان (۱) رمز مصر (۱) لوح فلزی (۱) مجله راه زندگی (۱) frank’s box ) (۱) روح ماشین (۱) بحران دریافت اطلاعات بی شمار (۱) ردپای فرازمین ها (۱) سامورائی ها (۱) فروهر چیست (۱) کودکان نیلگون (indigo children) (۱) ماده، ذهن (۱) احساسات ما (۱) فوتوشاپ (۱) روسیه (۱) یوفو در باستان (۱) - دروپا ها dropas (۱) سفر آسترال پان آندو به سیاره موطن orska (۱) واسطه احضار ارواح «مدیوم» medium (۱) artor-h5 rq (۱) شی نورانی در آمریکا (۱) 25 تیر 1391 (۱) نیلوفر آبی (۱) بیش فعال (۱) گل نیلوفر (۱) اقیانوس اطلس (۱) دانش ایرانیان (۱) طوفان خورشیدی (۱) 2013 (۱) انسانهای غیر زمینی (۱) دکتر منصور رستگار فسایی (۱) جام جم آنلان (۱) پایان دنیا یا (۱) 11 سیاره در قرآن (۱) 24 شهریور (۱) آر کیو170 (۱) phoenx (۱) اشیای کشف شد روزل (۱) جنگ لس آنجلس (۱) فرشته گرگنما (۱) سوسک (۱) فضا پیما (۱) رستاخیز (۱) مروارید (۱) ظهور اهریمن (۱) آزمایش های ژنتیک در باستان (۱) حافظ شیرازی و فرازمینی ها (۱) گرگ نژادان (۱) رشد دم در انسان (۱) از زیگورات تا مسجد (۱) تفت یزد (۱) معمای در قلب کویر (۱) ۹ جهان (۱) بیگانگان باستان ایران (۱) آشکارساز emf (۱) بشقاب پرنده با سرعت 6 هزار کیلومتر (۱) 29 جولای (۱) نظریه عرفانی نفوز بیگانگان (۱) hydra reptilians/insectiods / mantas (۱) دریاچه مایع بر قمر تایتان (۱) کریستال ها (۱) رابطه مغر انسان با جهان (۱) اسرار بشقاب پرنده ها (۱) فرودگاه شیراز (۱) سه طبقه از فرشتگان (۱) پادشاهان پیشدادی (۱) سیاره نهم (۱) حمله بیگانگان (۱) ساکنان پلیادز (۱) یوفو در ایلام (۱) حمله فضایی ها به ایران (۱) اومنک اونک بخشِ دوم (۱) البوم 2 (۱) یوفو همدان (۱) بزرگراههای فضایی (۱) سنگ نگاره نیمره (۱) فرزندان ستاره ای (۱) رعد برق و بشقاب پرنده (۱) خون آشامان (۱) (۱) خون آشام احساسات (۱) / یگ دراسیل (۱) یوفولوژی (۱) یافتن یک کانال انرژی (۱) کوتوله های ایران (۱) sky-maporg (۱) یافته های جدید ایران (۱) قبرستان جن ها (۱) شی نورانی در یزد (۱) alpha centaurians /altairians (۱) بی حرکت شدن بدن (۱) یوفو پرشیا (۱) قمر تیتان (۱) فرازمینی هابر فرازعباس آباد تهران (۱) اثبات ارتباط با فرازمینی توسط المان (۱) مطالعات علمی در زمینه مراقبه (۱) تشریح جزئیاتی پس از حس نزدیک به مرگ (nde (۱) مریخ دارای حیات (۱) روح یا گرد و غبار (۱) کتاب پایان عمر (۱) یوفو مرداد 1391 (۱) اشباح ghosts (۱) زن ایتالیای (۱) حادثه ufo جنگل rendelshem (۱) giant ufo (۱) popocatepetl (۱) زیبا (۱) شهر نورآباد (۱) حدیث (۱) همدان (۱) شاهنامه فردوسی (۱) استان بوشهر (۱) اصلاح ژنتیکی (۱) زیست فرازمینی (۱) شمس تبریزی (۱) استان فارس (۱) اسکندر (۱) سازمان ملل متحد (۱) قسمت سوم (۱) سالوسا از کره سایروس (۱) زلزبه در ایران (۱) ساعت 3 بامداد 91/5/17 (۱) rendlesham (۱) رادیو صدای روسیه در اقدامی عجیب اعلام کرد: (۱) جمشیدشاه و فرازمینی ها (۱) ورود فضایی ها به زمین (۱) 2012&ufo (۱) چینگهای (۱) خدایان یونان (۱) کتاب گمشده انکی (۱) همترازی (۱) شهداد کرمان (۱) غسل تعمید (۱) قسمت 8 (۱) کتاب سرنوشت (۱) فرازمینیان (۱) عصر جدید (۱) خبر گزاری فارس (۱) خلیج فارس (۱) طوفان نوح (۱) فرود بر مریخ (۱) دیده شدن یوفو در المپیک (۱) جشن سده (۱) شی نورانی در اروپا (۱) فرازمینی (۱) سرویس های امنیتی (۱) حمله فرازمینی ها (۱) مریخی ها martians (۱) یوفو در سراسر ایران (۱) خراب کردن اهرام (۱) 3 ژانویه 2013 (۱) انواع بشقاب پرندها (۱) جمجمه فرازمینی ها در مکزیک (۱) «ستاره مرگ» (۱) نیو گرنج (۱) معبد خدایان (۱) کوهی شبیه حیوانات در ایران (۱) کودکان کریستال (۱) چه سطح emf امن است؟ (۱) یوفو در مصر (۱) یوفو در خلیج فارس (۱) ادیسون و ماشین روح (۱) بحران مردمان ستاره ای (۱) سکونت در راه شیری (۱) شی نورانی در گناوه (۱) راکتور هسته ای در باستان (۱) سربازان نور (۱) عالم ذرّ (۱) الگوهای فرازیستی مردمان زاده نو (۱) ربوده شدن توسط فرازمینی ها (۱) بُعد‏های بالاتر (shutterstock*) (۱) تایید وجود (۱) تمدن های قبل حضرت ادم (۱) آمریکا (۱) گابریل گارسیا مارکز (۱) محمد علی طاهری (۱) درون هر انسان یک جهان (۱) گزارش نیرو هوای ایران (۱) سلحشوران ستاره ای (۱) شهریار - باباطاهر (۱) آتش و آتشکده (۱) فال کوزه /فالگوش (۱) برگزدیدها (۱) علایم فرشتگان (۱) کوتوله های ایلام (۱) پای جدا شده سوسک (۱) دریاچه jiaming (۱) اسناد محرمانه بشقاب پرندها (۱) مشاهدات بشقاب پرندها (۱) andromedains/antarieans (۱) hybrids / mixed species (۱) کتاب اورینتا /کراپتوس (۱) وراثت و زادولد در مردمان ستاره ای (۱) فرضیه بیگانگان باستان (۱) شی نورانی در بوشهر (۱) تهدیدفرازمینی ها (۱) منطقه سکوت (۱) ارتباط خدایان به انسان ها (۱) فونیکس یوفو (۱) قوانین کهکشانی (۱) فرازمینی حمله کردن (۱) تاریخ نیبرو (۱) موتمن mothmen - سیاکارز ciakars (۱) 2022 پایان دور (۱) بشقاب پرنده ایلام (۱) علاعم (۱) تاثیر نیبیرو بر زمین (۱) شبه جزیز سولاوسی (۱) شی نورانی دیشب (۱) بشقاب پرنده همدان (۱) آرش کمانگیر و موشک (۱) یوسف 4 (۱) یوفهای تبریز (۱) کوه مغناطیسی (۱) پایگاه شیطان ها و ارواح پلید (۱) ساخت پایگاه در ماه (۱) آل، دیو، یول (غول) (۱) جن و اسپیریت (۱) سرخ پوستان امریکا (۱) عرفان و فرازمینی ها (۱) یورش نورمن ها (۱) سفر به ماه دروغ (۱) اثار فرازمینی ها در ایران؟ (۱) رازهای شهر اویی (۱) آرامگاه پادشاهان هخامنشیان (۱) کوتوله ها تهران (۱) اشکال هندسی ایران (۱) حرکت پای سوسک توسط انسان (۱) پروژه ۱۷۹۴ (۱) شی نورانی قزوین (۱) درون سیاه چاله ها (۱) بشقاب پرنده شیلی (۱) شیراز (۱) ربوده شدن (۱) معجزه های قرآن (۱) موجودات غیر اورگانیک (۱) بررسی ای نو از تئوری بیگانگان باستانی (۱) ردپای فرازمینی ها در هند (۱) داریوش ادیب (۱) بی وزنی /خلأ موجود در فضا (۱) سرورده های زرتشت گاثاها (۱) آسمان ژاپن (۱) پرواز سماوی (۱) اردبیل (۱) cassiopaeans / draconian reptilians (۱) فیلم شی نورانی (۱) پروژه ی seti@home (۱) اهداف ما (۱) ربودن انسان (۱) آیزنهاور (۱) 2 مرداد 1391 (۱) طلا (۱) وحشتناک (۱) سپندارمذ (۱) انگلیس (۱) آلمان نازی (۱) قطع برق (۱) ریکی (۱) ارتش آمریکا (۱) سایت نجوم ایران (۱) شهر کوتوله ها (۱) آنوناکی (۱) زلزله در تهران (۱) اردوگاه فرازمینی ها (۱) سقوط یک بشقاب پرنده (۱) درگیری یوفوها در مکزیک (۱) مردم جنوب خراسان و قایات به موجودات مرموزی (۱) اسکندر و فرازمینی ها (۱) سگ نژادان (۱) اظهارات وحشت آور هوگلند (۱) توران پشت کهن (۱) زیرزمینی با نام درینکویو (۱) سیگنال بیگانگان (۱) زلزله در تبریز (۱) 21 دسامبر (۱) هم ترازی زمین با خورشید (۱) دروازه ستارگان (۱) سنگ هرمی (۱) پروندهای مربوط به یوفوها در fbi (۱) فرازمنی ها و ایمان (۱) سکاها (۱) چارا خاجی (۱) پدیده نورانی (۱) جنگ جهانی دوم (۱) هفت آسمان (۱) مردان و زنان (۱) دوبله (۱) آخر دنیا (۱) راه شیری (۱) آلبوم شماره 1 (۱) اثر پروانه ای (۱) تلاش برای ساخت پایگاه بر روی ماه (۱) ترجمه بخش سوم (۱) ظاهر یاجوج و ماجوج (۱) ماه مصنوعی (۱) وایکینگ‌ها (۱) انگشت ربات در مریخ (۱) تفاوت های کودکان نیلگون و بلورین (۱) مداین صالح (۱) جهان یخ ها / سرزمین وانن ها (۱) انرژی در مکان های مقدس (۱) آلودگی های الکترومغناطیسی (۱) 3500 ساله (۱) شی ناشناخته (۱) فن آوریهای گمشده (۱) پایین افتادن آتش عجیب به پایین (۱) زمانی‌که تخیل و واقعیت (۱) 28 اگوست 1991 (۱) حیات در قمر تایتان (۱) communion – a true story (۱) ایجاد کانال آب در مریخ (۱) گفتگو با فرشته ها (۱) نظریه‌ی ام (۱) اسرار گل نیلوفر (۱) کشف اسکلت اژدها (۱) سیاره ایکس (۱) hd 40307 (۱) پلیادیان: (۱) مایا و موجودات فضایی (۱) افتتاحیه المپیک (۱) باستان شناسی ممنوعه (۱) سیاره مصنوعی (۱) غسل تعمید مسیح (۱) گورستان سفید چاه (۱) خوشید گرفتگی و ماه گرفتگی (۱) حضرت علی (ع) (۱) سه یوفوکنار خورشید (۱) یوفوهای میخی (۱) اخطار زلزله تهران (۱) جنگ در راه هست (۱) سال 2018 (۱) فرازمینی های باستان (۱) شبکه بندی زمینی (۱) حلقه کشت زار ایران (۱) حسین روحانی (۱) رییس جمهور منتخب ایران (۱) the egypt code (in farsi) رمز مصر (۱) آرش بیک (۱) جهان بین بودن و نبودن (۱) جشن شادی برکناری مرسی (۱) بشقاب پرنده به اندازه یک اتوبوس (۱) موجود عجیب الخلقه در پارس جنوبی (۱) پرواز عجیب بر فراز منهتن (۱) سرتیپ جعفری (۱) 28 شهریور 1388 (۱) لباس های در دوران باستان (۱) 3 اختراع جدید ولی باستانی (۱) اشیای ناشناخته پرنده بر فراز آسمان شیراز (۱) (بوریس کیپر یانوویچ (۱) وظایف فروهر ها (۱) آئین یاستانی (۱) ارتباط با عالم ذر (۱) ورود انسان به زمین (۱) شی نورانی مرند (۱) شی نورانی 30 اردیبهشت (۱) کتاب مخفیگاه فوق سری بشقاب (۱) شوالیه سیاه ماواره (۱) اسلام (۱) فرشته (۱) یوفوهای زرد و نارنجی (۱) ارسال شده (۱) نوغ n3 (۱) شب زایش میترا (۱) مقاله های در دست نوشتن (۱) کاشف موشک در ایران باستان (۱) بررسی عکس های یوفو ایران (۱) کشف جمجمه فرازمینی ها (۱) فرازمینی ها در مکزیک (۱) موجودات اثیری و تکامل زمینی (۱) پیام فرازمینی ها به ما در ایران (۱) نقاشی های پر مفهوم (۱) حافظ مسافر زمان (۱) پرگل مرعشی (۱) غولها بر روی زمین بوده اند (۱) مصاحبه با زکریا سیچین (۱) کودکان ایندیگو (۱) یوفو در تهران (۱) مریخ نورد «کنجکاوی (۱) سیاره نیبیرو (۱) خبر گزاری ایسنا (۱) ارتباط با فضایی ها (۱) وزارت دفاع انگلیس (۱) چرخه عناصر زمین (۱) نظر سنجی (۱) کامیلیون chameleon (۱) نیبیرو در ایران (۱) آکاشا ، (۱) انتشار تصویر سقوط بشقاب پرنده (۱) پایگاه بر روی ماه (۱) جن ‌و پری، مرده آزما (مردآزما) (۱) the advent of ahriman (۱) برنامه های فضای (۱) شهر ایین وایکینگ ها (۱) انسان اشرف مخلوقان (رشد دم ) (۱) نزذیکترین سیاره شبیه زمین (۱) fbi (۱) رعد و برق (۱) کوه پردیس (۱) شاهین لطفی (۱) میکاییل (۱) جهان موازی (۱) ارابه خدایان (۱) خون آشام ها (۱) عجایب المخلوقات و غرایب الموجودات (۱) سلاحی مخوف (۱) 22مهر و بشقاب پرنده (۱) سوم دسامبر 2012 (۱) لیران lyrans (۱) اسرار جنگ جهانی دوم (۱) اهرام مصر در زیر آب (۱) شکل یوفوهای ایران (۱) رویای صادقه (۱) جام حسنلو (۱) دره ستاره ها (۱) سانسکریت (۱) نبرد خدایان (۱) ریگ جن (۱) 2012 سال زمین لرزه (۱) طوفان در ایران (۱) جمشید شاه و پناگاه های زیر زمینی (۱) قسمت اول (۱) باکو (۱) مکزیک (۱) تسخیر (۱) خبر فوری (۱) بازدید (۱) عقاب کوه (۱) آتلانتیس (۱) حزقیال نبی (۱) شهاب سنگ (۱) ریس جمهور (۱) دیلی میل (۱) هند شهر افسانه ها (۱) عباس آباد تهران 1365 (۱) کوزه شکستن / شیر سنگی (۱) دکتر دورین ویرچو (doreen virtue) (۱) پدیده‌های مافوق طبیعی (۱) اجسام کروی در عکس (۱) حی بن یقظان (۱) انرژی اسکالر (۱) اشکال هندسی ایران (۱) avro aircraft limited (۱) شی نورانی خراسان (۱) تخیل و واقعیت (۱) تاثیر صدای خیالی بر تصویر دیده شده (۱) استان سیستان بلوچستان (۱) دنباله دار آیسان (۱) دروازه ابعاد جزیر قشم (۱) سیستم هینک (hynek system (۱) شی نورانی در آسمان دزفول (۱) سال 2012 و 2013 (۱) یوفوهای کنار خورشید (۱) پدر ژئوفیزیک ایران (۱) 63 ریشتر (۱) طرح ناسا برای تبدیل یم سیارک به ایستگاه فضایی (۱) عدن ها و نژادهای متعدد غیر زمینی (۱) سیاره مرگ (۱) خبر آنلان (۱)
دوستان من اولین گروه تخصصی یوفولوژی ایران علوم ناشناخته .: چیز دانلود :. دنیای اسرار آمیز بیگانگان باستانی دنیای ماوراء الطبیعه کتاب گمشده .: موجودات فضایی :. یوفوها در تهران .: من ملکه رویاها هستم :. پايگاه دانلود رايگان كتاب دنیای بی جواب کد جاوا هتلداری .:: fungozar ::. اســــکــین بنر سایت دوستیابی فال و طالع بینی فالگو لینک های دوست داشتنی بزرگترین مرکز بازی آنلاین بُعـد ناشناخته علـم! پیشرفت در صنعت فضایی یوفو (بشقاب پرنده) ما و فرازمینی ها aphrodite هوش فرازمینی هفت کشور پرتال زیگور طراح قالب